Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Madeline Zima - rozmiar stanika

Madeline Zima rozmiar biustonosza
Madeline Rose Zima (ur. 16 września 1985 w New Haven) - aktorka amerykańska. Znana przede wszystkim z roli Gracie, córki Maxwella Sheffielda w serialu The Nanny (Pomoc Domowa).
Jaki stanik nosi Madeline Zima? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Madeline Zima jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Nikki Ziering - rozmiar stanika

Nikki Ziering rozmiar biustonosza
Nikki Ziering (ur. 9 sierpnia 1971 w Norwalk) - jest amerykańską modelką i aktorką. Została Playmate Miesiąca za wrzesień w roku 1997.
Jaki stanik nosi Nikki Ziering? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Nikki Ziering jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80D.

Nora Zehetner - rozmiar stanika

Nora Zehetner rozmiar biustonosza
Nora Angela Zehetner (ur. 5 lutego 1981 w El Paso w Teksasie, USA) - amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna, znana z roli Eden McCain w serialu o tematyce science-fiction Herosi.
Jaki stanik nosi Nora Zehetner? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Nora Zehetner jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 65A.

Preity Zinta - rozmiar stanika

Preity Zinta rozmiar biustonosza
Preity Zinta (hindi: , wymowa: prit za; ur. 31 stycznia 1975) - aktorka Bollywood. Występowała w filmach Bollywood, Tollywood oraz anglojęzycznych. Po ukończeniu studiów na kierunku: psychologia kryminalna, zadebiutowała w filmie Dil Se w 1998.
Jaki stanik nosi Preity Zinta? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Preity Zinta jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Tania Zaetta - rozmiar stanika

Tania Zaetta rozmiar biustonosza
17 November 1969 (1969-11-17) (age 42)
Jaki stanik nosi Tania Zaetta? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Tania Zaetta jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Camila Alves, Minki Visser, Daisy Fuentes, Jessica Stam, Rebecca Gomez, Courtney Hansen, Olivia Munn, Vanessa Lorenzo, Adriana Fonseca, Christine Taylor

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.