Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Pia Zadora - rozmiar stanika

Pia Zadora rozmiar biustonosza
Pia Zadora, właśc. Pia Alfreda Schipani (ur. 4 maja 1954 roku w Hoboken, w stanie New Jersey) - amerykańska aktorka filmowa i piosenkarka.
Jaki stanik nosi Pia Zadora? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Pia Zadora jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Renee Zellweger - rozmiar stanika

Renee Zellweger rozmiar biustonosza
Renée Kathleen Zellweger (ur. 25 kwietnia 1969 r. w Katy w Teksasie) - aktorka amerykańska pochodzenia szwajcarsko-norweskiego. Studiowała dziennikarstwo, w filmie zadebiutowała w 1992.
Jaki stanik nosi Renee Zellweger? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Renee Zellweger jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Zsa Zsa Gabor - rozmiar stanika

Zsa Zsa Gabor rozmiar biustonosza
Zsa Zsa Gabor, właściwie Sári Gábor (ur. 6 lutego 1917 roku w Budapeszcie) - amerykańska aktorka węgierskiego pochodzenia. Znana zdecydowanie bardziej z podbojów miłosnych niż filmów. Należy do tych kobiet w Hollywood, które przeszły do historii kina nie z racji dokonań artystycznych, ale licznych i głośnych małżeństw, rozwodów, towarzyskich powiązań, brylowania na salonach, urody, ale też oryginalnych sądów, radości życia i ogromnego poczucia humoru.
Jaki stanik nosi Zsa Zsa Gabor? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Zsa Zsa Gabor jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 85C.

Arianne Zuker - rozmiar stanika

Arianne Zuker rozmiar biustonosza
Arianne Zucker (born Arianne Bethene Zuckerman; June 3, 1974) is an American actress and model of Jewish[citation needed] descent. She is best known for her role as Nicole Walker on Days of our Lives (1998-2006 and since 2008).
Jaki stanik nosi Arianne Zuker? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Arianne Zuker jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Catherine Zeta Jones - rozmiar stanika

Catherine Zeta Jones rozmiar biustonosza
Catherine Zeta-Jones (ur. 25 września 1969 w Swansea jako Catherine Jones) - brytyjska aktorka filmowa, mieszkająca w Stanach Zjednoczonych. Laureatka Oscara za drugoplanową rolę w filmie Chicago.
Jaki stanik nosi Catherine Zeta Jones? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Catherine Zeta Jones jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Sofia Vergara, Poppy Montgomery, Melissa Satta, Bridget Fonda, Alexis Dziena, Aishwarya Rai, Natalia Cigliuti, Angelique Boyer, Kesha, Bijou Phillips

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.