Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Yunjin Kim - rozmiar stanika

Yunjin Kim rozmiar biustonosza
Yunjin Kim (born November 7, 1973) is a Korean American film and theater actress. Although she is best known in the English-speaking world for her role as Sun on the American television series Lost, Kim has also appeared in numerous film and TV projects in South Korea.
Jaki stanik nosi Yunjin Kim? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Yunjin Kim jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Yvon Jaspers - rozmiar stanika

Yvon Jaspers rozmiar biustonosza
Jaki stanik nosi Yvon Jaspers? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Yvon Jaspers jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.

Yvonne Catterfeld - rozmiar stanika

Yvonne Catterfeld rozmiar biustonosza
Yvonne Catterfeld - ur. 2 grudnia 1979 w Erfurcie (Niemcy, Turyngia) - niemiecka wokalistka i aktorka.
Jaki stanik nosi Yvonne Catterfeld? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Yvonne Catterfeld jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Yvonne Strahovski - rozmiar stanika

Yvonne Strahovski rozmiar biustonosza
Yvonne Strahovski (właściwie Strzechowska, ur. 30 lipca 1982 w Sydney, Nowa Południowa Walia) - australijska aktorka z polskimi korzeniami. Urodziła się w Sydney w rodzinie polskich emigrantów. Mówi biegle po polsku i angielsku.
Jaki stanik nosi Yvonne Strahovski? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Yvonne Strahovski jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Shawn Johnson, Kerry Washington, Emma Samms, Jennifer Ellison, Gisele Bundchen, Christine Taylor, Kerri Kasem, Daria Werbowy, Coleen McLoughlin, Kimberley Walsh

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.