Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Sean Young - rozmiar stanika

Sean Young rozmiar biustonosza
Mary Sean Young (ur. 20 listopada 1959 w Louisville), aktorka amerykańska.
Jaki stanik nosi Sean Young? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Sean Young jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Yasmine Bleeth - rozmiar stanika

Yasmine Bleeth rozmiar biustonosza
Yasmine Amanda Bleeth (ur. 14 czerwca 1968 w Nowym Jorku) - amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa, zdobyła popularność dzięki występom w serialu Słoneczny patrol.
Jaki stanik nosi Yasmine Bleeth? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Yasmine Bleeth jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Yoko Ono - rozmiar stanika

Yoko Ono rozmiar biustonosza
Yoko Ono Lennon (jap. , Ono Yoko?, ur. 18 lutego 1933 w Tokio) - amerykańska artystka i wokalistka pochodzenia japońskiego, żona Anthony'ego Coksa, a następnie Johna Lennona, matka Seana Lennona i Kyoko Chan Cox.
Jaki stanik nosi Yoko Ono? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Yoko Ono jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Aida Yespica - rozmiar stanika

Aida Yespica rozmiar biustonosza
Aída María Yéspica Jaime (Spanish pronunciation: [a'ida ma'i.a 'espika 'xaime]) (born on 15 July 1982 in Barquisimeto, Venezuela) is a Venezuelan television personality, model, and former beauty pageant contestant.
Jaki stanik nosi Aida Yespica? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Aida Yespica jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Michelle Yeoh - rozmiar stanika

Michelle Yeoh rozmiar biustonosza
Chu-Kheng Yeoh (ur. 6 sierpnia 1962 w Ipoh w stanie Perak, Malezja), chińska i malezyjska aktorka.
Jaki stanik nosi Michelle Yeoh? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Michelle Yeoh jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Laura Pausini, Jane Fonda, Elle MacPherson, Rhonda Shear, Solange Knowles, Kourtney Kardashian, Kate Bosworth, Vanessa Ferlito, Hilary Rhoda, Michelle Marsh

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.