Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Whitney Houston - rozmiar stanika

Whitney Houston rozmiar biustonosza
Whitney Elizabeth Houston (ur. 9 sierpnia 1963 w Newark) - amerykańska laureatka nagrody Grammy, piosenkarka pop i R&B, aktorka, producentka filmowa, aranżerka, autorka piosenek i była modelka.
Jaki stanik nosi Whitney Houston? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Whitney Houston jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Winona Ryder - rozmiar stanika

Winona Ryder rozmiar biustonosza
Winona Ryder właśc. Winona Laura Horowitz (ur. 29 października 1971 w hrabstwie Olmsted County, Minnesota) to amerykańska aktorka filmowa.
Jaki stanik nosi Winona Ryder? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Winona Ryder jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Amy Wesson - rozmiar stanika

Amy Wesson rozmiar biustonosza
Amy Wesson (born 1977) is an American fashion model from Tupelo, Mississippi.
Jaki stanik nosi Amy Wesson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Amy Wesson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Amy Winehouse - rozmiar stanika

Amy Winehouse rozmiar biustonosza
Amy Jade Winehouse (ur. 14 września 1983 w Londynie, zm. 23 lipca 2011 w Londynie) - angielska wokalistka soul, jazz i R&B oraz autorka tekstów piosenek.
Jaki stanik nosi Amy Winehouse? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Amy Winehouse jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Annie Wersching - rozmiar stanika

Annie Wersching rozmiar biustonosza
Annie Wersching (born March 28, 1977) is an American actress who is best known for her role as FBI special agent Renee Walker on the American television series 24.
Jaki stanik nosi Annie Wersching? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Annie Wersching jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Laura San Giacomo, Yulia Volkova, Laura Prepon, Gemma Atkinson, Randi Brooks, Terry Farrell, Samantha Ronson, Katey Sagal, Cindy Margolis, Katie Downes

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.