Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Amy Weber - rozmiar stanika

Amy Weber rozmiar biustonosza
Amy Marie Weber (ur. 2 lipca 1970 roku w Peoria, w stanie Illinois) - amerykańska aktorka i modelka.
Jaki stanik nosi Amy Weber? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Amy Weber jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Emma Watson - rozmiar stanika

Emma Watson rozmiar biustonosza
Emma Charlotte Duerre Watson (ur. 15 kwietnia 1990 w Paryżu, Francja) - angielska aktorka i modelka, która zyskała popularność dzięki roli Hermiony Granger, jednej z głównych bohaterów w serii filmów o Harrym Potterze.
Jaki stanik nosi Emma Watson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Emma Watson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.

Frederique Van Der Wal - rozmiar stanika

Frederique Van Der Wal rozmiar biustonosza
Jaki stanik nosi Frederique Van Der Wal? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Frederique Van Der Wal jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Kate Winslet - rozmiar stanika

Kate Winslet rozmiar biustonosza
Kate Winslet (ur. 5 października 1975 w Reading, Wielka Brytania) - angielska aktorka filmowa, laureatka Oscara za rolę pierwszoplanową w filmie Lektor.
Jaki stanik nosi Kate Winslet? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kate Winslet jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Kendra Wilkinson - rozmiar stanika

Kendra Wilkinson rozmiar biustonosza
Kendra Leigh Baskett (panieńskie Wilkinson; ur. 12 czerwca 1985 w San Diego) - amerykańska modelka występująca w programie telewizyjnym The Girls Next Door (dawniej The Girls of The Playboy Mansion). W Polsce program emitowany jest na programie E! i MTV. Jej pseudonim to: K-dub.
Jaki stanik nosi Kendra Wilkinson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kendra Wilkinson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70D.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Jill Goodacre, Liz Vassey, Keyshia Cole, Gillian Anderson, Eugenia Silva, Zhang Ziyi, Toccara Jones, Trish Stratus, Jane Fonda, Natasha Mealey

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.