Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Vanessa Hudgens - rozmiar stanika

Vanessa Hudgens rozmiar biustonosza
Vanessa Anne Hudgens (ur. 14 grudnia 1988 w Salinas) - amerykańska aktorka, piosenkarka, modelka i tancerka.
Jaki stanik nosi Vanessa Hudgens? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Vanessa Hudgens jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.

Vanessa Marcil - rozmiar stanika

Vanessa Marcil rozmiar biustonosza
Vanessa Marcil, właściwie Sally Vanessa Ortiz (ur. 15 października 1968 w Indio w stanie Kalifornia) - amerykańska aktorka, najbardziej znana z ról w serialach General Hospital i Las Vegas.
Jaki stanik nosi Vanessa Marcil? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Vanessa Marcil jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Vanessa Williams - rozmiar stanika

Vanessa Williams rozmiar biustonosza
Vanessa Williams is the name of:
Jaki stanik nosi Vanessa Williams? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Vanessa Williams jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Vendela Kirsebom - rozmiar stanika

Vendela Kirsebom rozmiar biustonosza
Vendela Maria Kirsebom (ur. 12 stycznia 1967 w Sztokholmie, Szwecja) - szwedzka i norweska modelka. Urodzona w Sztokholmie, córka Norweżki i Turka. Po raz pierwszy zauważona podczas kolacji z rodzicami w wieku 13 lat. W wieku 18 lat ukończyła szkołę Rudolfa Steinera i przeniosła się do Włoch by kontynuować karierę modelki w Ford Models. Po kontrakcie z Elizabeth Arden przeniosła się do USA, gdzie pracowała jako rzeczniczka firmy Almay.
Jaki stanik nosi Vendela Kirsebom? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Vendela Kirsebom jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Vanna White - rozmiar stanika

Vanna White rozmiar biustonosza
Vanna White (born Vanna Marie Rosich; February 18, 1957) is an American television personality and film actress best known as the hostess of Wheel of Fortune since 1982.
Jaki stanik nosi Vanna White? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Vanna White jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Gabrielle Anwar, Xenia Seeberg, Hana Soukupova, Shenae Grimes, Michelle Behennah, CariDee English, Vendela Kirsebom, Rosamund Pike, Tarja Turunen, Radha Mitchell

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.