Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Frederique Van Der Wal - rozmiar stanika

Frederique Van Der Wal rozmiar biustonosza
Jaki stanik nosi Frederique Van Der Wal? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Frederique Van Der Wal jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Liz Vassey - rozmiar stanika

Liz Vassey rozmiar biustonosza
Liz Vassey (born August 9, 1972) is an American actress. She is best known for her roles as Emily Ann Sago on All My Children, Captain Liberty in The Tick, and Wendy Simms in CSI: Crime Scene Investigation.
Jaki stanik nosi Liz Vassey? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Liz Vassey jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Sara Varone - rozmiar stanika

Sara Varone rozmiar biustonosza
Sara Varone (born December 3, 1971) is an Italian television host
Jaki stanik nosi Sara Varone? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Sara Varone jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.

Sofia Vergara - rozmiar stanika

Sofia Vergara rozmiar biustonosza
Sofía Margarita Vergara Vergara (born July 10, 1972) is a Colombian actress, comedian, television hostess and model.
Jaki stanik nosi Sofia Vergara? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Sofia Vergara jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75E.

Vanessa Angel - rozmiar stanika

Vanessa Angel rozmiar biustonosza
Vanessa Madeline Angel (ur. 10 listopada 1966 w Londynie) - brytyjska modelka i aktorka.
Jaki stanik nosi Vanessa Angel? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Vanessa Angel jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Adriana Lima, Sammy Winward, Leann Rimes, Mariah Carey, Sarah Jane Morris, Emma Samms, Kristen Stewart, Joey Lauren Adams, Maggie Gyllenhaal, Sophia Bush

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2017.