Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Carrie Underwood - rozmiar stanika

Carrie Underwood rozmiar biustonosza
Carrie Marie Underwood (ur. 10 marca 1983 w Muskogee) - amerykańska wokalistka country wykonująca także muzykę popularną. Pochodzi z Checotah w stanie Oklahoma. Stała się znana po wygraniu czwartej edycji amerykańskiego Idola. Jej albumy i single pokrywały się nierzadko wielokrotną platyną, a sama artystka kilka razy została wyróżniona nagrodą Grammy.
Jaki stanik nosi Carrie Underwood? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Carrie Underwood jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.

Gabrielle Union - rozmiar stanika

Gabrielle Union rozmiar biustonosza
Gabrielle Monique Union (ur. 29 października 1972 roku w Omaha, w stanie Nebraska) - amerykańska aktorka filmowa i modelka.
Jaki stanik nosi Gabrielle Union? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Gabrielle Union jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Ursula Mayes - rozmiar stanika

Ursula Mayes rozmiar biustonosza
Jaki stanik nosi Ursula Mayes? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Ursula Mayes jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Anita Briem, Latoya Jackson, Patricia Heaton, Lena Headey, Laura Antonelli, Alexis Thorpe, Irina Sheik, Cindy Margolis, Tanushree Dutta, Laura Prepon

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2017.