Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Shannon Tweed - rozmiar stanika

Shannon Tweed rozmiar biustonosza
Shannon Lee Tweed (ur. 10 marca 1957 roku w St. John's, Nowa Fundlandia i Labrador) - kanadyjska aktorka filmowa i telewizyjna, modelka.
Jaki stanik nosi Shannon Tweed? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Shannon Tweed jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Talisa Soto - rozmiar stanika

Talisa Soto rozmiar biustonosza
Talisa Soto, właściwie Miriam Soto (ur. 27 marca 1967 roku w Brooklynie, dzielnicy Nowego Jorku) - amerykańska modelka i aktorka filmowa o portorykańskim pochodzeniu.
Jaki stanik nosi Talisa Soto? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Talisa Soto jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80B.

Tanya Roberts - rozmiar stanika

Tanya Roberts rozmiar biustonosza
Tanya Roberts, właściwie Victoria Leigh Blum (ur. 15 października 1955 roku w Bronksie, w stanie Nowego Jorku, USA) - amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa, modelka.
Jaki stanik nosi Tanya Roberts? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Tanya Roberts jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Taylor Swift - rozmiar stanika

Taylor Swift rozmiar biustonosza
Taylor Alison Swift (ur. 13 grudnia 1989 w Wyomissing) - amerykańska wokalistka country i popowa, aktorka.
Jaki stanik nosi Taylor Swift? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Taylor Swift jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Teri Hatcher - rozmiar stanika

Teri Hatcher rozmiar biustonosza
Teri Lynn Hatcher (ur. 8 grudnia 1964 w Palo Alto, Kalifornii) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Teri Hatcher? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Teri Hatcher jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Mira Sorvino, Cheryl Burke, Cindy Margolis, Jolene Blalock, Karolina Kurkova, Lana Del Rey, Ashley Olsen, Jodie Marsh, Lisa Rinna, Samaire Armstrong

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.