Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Jennifer Tilly - rozmiar stanika

Jennifer Tilly rozmiar biustonosza
Jennifer Tilly, właściwie Jennifer E. Chan (ur. 16 września 1958 roku w Harbor City w stanie Kalifornia) - amerykańska aktorka filmowa i pokerzystka.
Jaki stanik nosi Jennifer Tilly? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jennifer Tilly jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Liv Tyler - rozmiar stanika

Liv Tyler rozmiar biustonosza
Liv Tyler (ur. 1 lipca 1977 roku w Nowym Jorku) - aktorka amerykańska, córka lidera znanej grupy rockowej Aerosmith Stevena Tylera i fotomodelki Bebe Buell.
Jaki stanik nosi Liv Tyler? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Liv Tyler jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Mary Tyler Moore - rozmiar stanika

Mary Tyler Moore rozmiar biustonosza
Mary Tyler Moore (ur. 29 grudnia 1936 w dzielnicy Brooklyn w Nowym Jorku, USA) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Mary Tyler Moore? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Mary Tyler Moore jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Nancy Travis - rozmiar stanika

Nancy Travis rozmiar biustonosza
Nancy Ann Travis (ur. 21 września 1961 w Nowym Jorku) - amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna znana głównie z ról komediowych. Występowała również często na scenach teatralnych Nowego Jorku.
Jaki stanik nosi Nancy Travis? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Nancy Travis jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.

Niki Taylor - rozmiar stanika

Niki Taylor rozmiar biustonosza
Nicole Renee "Niki" Taylor (born March 5, 1975) is an American model.
Jaki stanik nosi Niki Taylor? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Niki Taylor jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Aimee Teegarden, Laura Freddi, Maria Bello, Cheryl Hines, Ashley Scott, Ashley Roberts, Sophie Howard, Yvonne Strahovski, Shakira, Yukie Kawamura

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.