Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Torrie Wilson - rozmiar stanika

Torrie Wilson rozmiar biustonosza
Torrie Anne Wilson (born July 24, 1975) is a retired American professional wrestler, fitness competitor and model. She is best known for her tenures in World Championship Wrestling (WCW) and World Wrestling Entertainment (WWE), where she worked on both their SmackDown and Raw brands throughout her eight-year run.
Jaki stanik nosi Torrie Wilson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Torrie Wilson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80D.

Traci Bingham - rozmiar stanika

Traci Bingham rozmiar biustonosza
Traci Bingham właśc. Julie Anne Smith (ur. 13 stycznia 1968 r. w Cambridge, USA) - amerykańska aktorka i modelka.
Jaki stanik nosi Traci Bingham? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Traci Bingham jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80D.

Tricia Helfer - rozmiar stanika

Tricia Helfer rozmiar biustonosza
Tricia Janine Helfer (ur. 11 kwietnia 1974 w miejscowości Donalda) - kanadyjska aktorka, była fotomodelka. Popularność zdobyła dzięki roli w remake'u serialu Battlestar Galactica, w którym to wcieliła się w postać kobiety-cyborga, uwodzicielskiej i zwodniczej agentki, której głównym celem była infiltracja systemów obronnych Dwunastu Kolonii. W 2010 użyczyła głosu EDI, postaci z gry Mass Effect 2.
Jaki stanik nosi Tricia Helfer? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Tricia Helfer jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Trish Stratus - rozmiar stanika

Trish Stratus rozmiar biustonosza Jaki stanik nosi Trish Stratus? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Trish Stratus jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80E.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Michelle Behennah, Famke Janssen, Tiffany Selby, Nastia Liukin, Samantha Harris, Barbara Schoneberger, Cameron Diaz, Nadja Auermann, Jordana Brewster, Liz Vassey

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.