Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Ashley Tisdale - rozmiar stanika

Ashley Tisdale rozmiar biustonosza
Ashley Michelle Tisdale (ur. 2 lipca 1985 w Deal, w stanie New Jersey) - amerykańska aktorka, piosenkarka i producentka telewizyjna. Jej pierwszą dużą rolą była Maddie Fitzpatrick w serialu Disneya Nie ma to jak hotel. Po tym sukcesie zagrała w serii High School Musical jako Sharpay Evans. Przeszła do muzycznej historii będąc pierwszą kobietą, która zadebiutowała na Billboard Hot 100 jednocześnie z dwoma piosenkami.
Jaki stanik nosi Ashley Tisdale? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Ashley Tisdale jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Charlize Theron - rozmiar stanika

Charlize Theron rozmiar biustonosza
Charlize Theron (ur. 7 sierpnia 1975 w Benoni) - południowoafrykańska aktorka filmowa, laureatka Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie Monster.
Jaki stanik nosi Charlize Theron? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Charlize Theron jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Christy Turlington - rozmiar stanika

Christy Turlington rozmiar biustonosza
Christy Turlington (ur. 2 stycznia 1969 w Walnut Creek) - amerykańska modelka lat 90. XX wieku. Karierę modelki rozpoczęła w 1982 w wieku zaledwie 13 lat. Pracowała dla Versace, Chanel, Christiana Lacroix. Jej twarz pojawiała się na okładkach wielu magazynów m.in. w "Vogue"[potrzebne źródło]. Po zakończeniu kariery zajęła się opieką nad dziećmi - córką Grace (urodzoną 25 października 2003) i synem Finnem (urodzonym w lutym 2007), a także propagowaniem zdrowego trybu życia i udziałem w wielu akcjach dobroczynnych. Jest żoną aktora Edwarda Burnsa, z którym pobrała się 7 czerwca 2003 w Nowym Jorku.
Jaki stanik nosi Christy Turlington? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Christy Turlington jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Dyanne Thorne - rozmiar stanika

Dyanne Thorne rozmiar biustonosza
Dyanne Thorne (born October 14, 1943, in Greenwich, Connecticut, USA) is an American actress, nude model for pin-up magazines, and former Las Vegas showgirl. She is best known for starring in four "Ilsa" sexploitation movies that influenced the Nazi exploitation film genre.
Jaki stanik nosi Dyanne Thorne? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Dyanne Thorne jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80D.

Elizabeth Taylor - rozmiar stanika

Elizabeth Taylor rozmiar biustonosza
Elizabeth Rosemond Taylor (ur. 27 lutego 1932 w Hampstead, zm. 23 marca 2011 w Los Angeles) - hollywoodzka aktorka urodzona w Wielkiej Brytanii, wyróżniona wieloma nagrodami, w tym dwoma Oscarami: w 1961 za rolę Glorii Wondrous (BUtterfield 8) i w 1967 za rolę Marthy (Kto się boi Virginii Woolf?).
Jaki stanik nosi Elizabeth Taylor? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Elizabeth Taylor jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Amy Lee, Michelle Johnson, Marilyn Monroe, Tyra Banks, Vanessa Mae, Isabel Lucas, Olivia Wilde, Rita Wilson, Victoria Silvstedt, Sarah Michelle Gellar

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.