Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Madeleine Stowe - rozmiar stanika

Madeleine Stowe rozmiar biustonosza
Madeleine Stowe (ur. 18 sierpnia 1958 w Los Angeles) - amerykańska aktorka. Urodziła się w Eagle Rock, dzielnicy Los Angeles, jako najstarsza z trzech córek. Jej ojciec był Brytyjczykiem, matka pochodziła z Kostaryki. Cieniem na jej dzieciństwie położyła się choroba ojca, który cierpiał na stwardnienie rozsiane.
Jaki stanik nosi Madeleine Stowe? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Madeleine Stowe jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Mary Stuart Masterson - rozmiar stanika

Mary Stuart Masterson rozmiar biustonosza
Mary Stuart Masterson (ur. 28 czerwca 1966 w Nowym Jorku) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Mary Stuart Masterson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Mary Stuart Masterson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Meryl Streep - rozmiar stanika

Meryl Streep rozmiar biustonosza
Meryl Streep, właśc. Mary Louise Streep (ur. 22 czerwca 1949 w Summit) - amerykańska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Jest powszechnie uważana za jedną z najbardziej utalentowanych i szanowanych aktorek naszych czasów.
Jaki stanik nosi Meryl Streep? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Meryl Streep jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Nicole Scherzinger - rozmiar stanika

Nicole Scherzinger rozmiar biustonosza
Nicole Prescovia Elikolani Valiente Scherzinger (ur. 29 czerwca 1978 w Honolulu na Hawajach) - amerykańska piosenkarka. Do 2010 r. była główną wokalistką grupy taneczno-muzycznej The Pussycat Dolls.
Jaki stanik nosi Nicole Scherzinger? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Nicole Scherzinger jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Rachel Stevens - rozmiar stanika

Rachel Stevens rozmiar biustonosza
Rachel Stevens, właściwie Rachel Lauren Steinetski (ur. 9 kwietnia 1978 w Southgate w Londynie) - brytyjska wokalistka, aktorka, okazjonalnie modelka, była członkini zespołu pop S Club (7); 2003 roku opuściła grupę, by zająć się karierą solową. Od tego czasu dwa albumy i pochodzące z nich siedem singli (2003-2005). W 2008 roku wzięła udział w programie rozrywkowym BBC Strictly Come Dancing - angielskiej wersji Tańca z gwiazdami - gdzie jej tanecznym partnerem był Vincent Simone. W dniu 2 sierpnia 2009 w londyńskim hotelu Claridge's poślubiła swojego chłopaka, Alexa Bourne.
Jaki stanik nosi Rachel Stevens? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Rachel Stevens jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Annabella Sciorra, Gina Gershon, Michelle Johnson, Bianca Gascoigne, Madchen Amick, Lil Kim, Sanaa Lathan, Kristin Chenoweth, Nancy Kerrigan, Bryce Dallas Howard

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.