Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Yumi Sugimoto - rozmiar stanika

Yumi Sugimoto rozmiar biustonosza
Yumi Sugimoto ( , Sugimoto Yumi?, born April 1, 1989) is a Japanese model, actress, gravure idol and singer.
Jaki stanik nosi Yumi Sugimoto? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Yumi Sugimoto jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.

Yvonne Strahovski - rozmiar stanika

Yvonne Strahovski rozmiar biustonosza
Yvonne Strahovski (właściwie Strzechowska, ur. 30 lipca 1982 w Sydney, Nowa Południowa Walia) - australijska aktorka z polskimi korzeniami. Urodziła się w Sydney w rodzinie polskich emigrantów. Mówi biegle po polsku i angielsku.
Jaki stanik nosi Yvonne Strahovski? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Yvonne Strahovski jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Zoe Saldana - rozmiar stanika

Zoe Saldana rozmiar biustonosza
Zoe Saldana właśc. Zoe Yadira Zalda~na Nazario (ur. 19 czerwca 1978 w New Jersey) - amerykańska aktorka dominikańskiego pochodzenia.
Jaki stanik nosi Zoe Saldana? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Zoe Saldana jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Drew Barrymore, Carmen Electra, Blake Lively, Jolin Tsai, Demi Moore, Sigourney Weaver, Daria Werbowy, Eva Mendes, Rosie Jones, Lily Cole

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.