Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Kristen Stewart - rozmiar stanika

Kristen Stewart rozmiar biustonosza
Kristen Jaymes Stewart (ur. 9 kwietnia 1990 w Los Angeles) - amerykańska aktorka. Najlepiej znana z ról w filmie Zmierzch, Azyl, Ucieczka w milczenie i Zathura - Kosmiczna przygoda.
Jaki stanik nosi Kristen Stewart? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kristen Stewart jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70A.

Kristy Swanson - rozmiar stanika

Kristy Swanson rozmiar biustonosza
Kristy Swanson (ur. 19 grudnia 1969 w Mission Viejo w Kalifornii), amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Kristy Swanson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kristy Swanson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Laura San Giacomo - rozmiar stanika

Laura San Giacomo rozmiar biustonosza
Laura San Giacomo (ur. 14 listopada 1962 w Hoboken w stanie New Jersey) - amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna, znana przede wszystkim z głównej roli w popularnym serialu komediowym Ja się zastrzelę (1997-2003). Wystąpiła także obok Julii Roberts w filmowym przeboju Pretty Woman (1990; reż. Garry Marshall). Z dużym uznaniem spotkała się również jej rola w filmie Seks, kłamstwa i kasety wideo (1989; reż. Steven Soderbergh) (m. in. nominacja do Złotego Globu w 1990 dla najlepszej aktorki drugoplanowej). Dobrze rozpoczęta na przełomie lat 80. i 90. kariera filmowa załamała się w latach późniejszych. Często pojawia się gościnnie w serialach telewizyjnych (m.in.: Policjanci z Miami, Crime Story, Tajniacy, Weronika Mars).
Jaki stanik nosi Laura San Giacomo? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Laura San Giacomo jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.

Leelee Sobieski - rozmiar stanika

Leelee Sobieski rozmiar biustonosza
Leelee (Liliane Rudabet Gloria Elsveta) Sobieski (ur. 10 czerwca 1983 w Nowym Jorku, USA), amerykańska aktorka polsko-francuskiego pochodzenia.
Jaki stanik nosi Leelee Sobieski? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Leelee Sobieski jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Lori Singer - rozmiar stanika

Lori Singer rozmiar biustonosza
Lori Jacqueline Singer (ur. 6 listopada 1957 roku w Corpus Christi, w stanie Teksas) - amerykańska aktorka filmowa, wiolonczelistka i modelka.
Jaki stanik nosi Lori Singer? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Lori Singer jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Kate Mara, Leslie Anne Down, Alba Parietti, Angie Everhart, Jenni Falconer, Christy Turlington, Bijou Phillips, Patricia Richardson, Rhonda Shear, Mary Castro

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.