Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Cybill Shepherd - rozmiar stanika

Cybill Shepherd rozmiar biustonosza
Cybill Lynne Shepherd (ur. 18 lutego 1950 w Memphis w stanie Tennessee w USA), amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Cybill Shepherd? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Cybill Shepherd jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Emma Samms - rozmiar stanika

Emma Samms rozmiar biustonosza
Emma Samms, właściwie Emma Samuelson (ur. 28 sierpnia 1960 roku w Londynie) - brytyjska aktorka telewizyjna żydowskiego pochodzenia.
Jaki stanik nosi Emma Samms? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Emma Samms jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 85C.

Jane Seymour - rozmiar stanika

Jane Seymour rozmiar biustonosza
Jaki stanik nosi Jane Seymour? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jane Seymour jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80B.

Jessica Simpson - rozmiar stanika

Jessica Simpson rozmiar biustonosza
Jessica Ann Simpson (ur. 10 lipca 1980 w Abilene, Teksas), amerykańska piosenkarka i aktorka, córka Joego i Tiny Simpsonów; starsza siostra Ashlee Simpson.
Jaki stanik nosi Jessica Simpson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jessica Simpson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.

Katey Sagal - rozmiar stanika

Katey Sagal rozmiar biustonosza
Katey Sagal (ur. 19 stycznia 1954 w Hollywood jako Catherine Louise Sagal) - amerykańska aktorka, piosenkarka i pisarka.
Jaki stanik nosi Katey Sagal? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Katey Sagal jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Kelly Monaco, Bijou Phillips, Gena Lee Nolin, Adriana Fonseca, Kerri Kasem, Minka Kelly, Marisa Miller, Lindsay Wagner, Sabrina Salerno, Kylie Minogue

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.