Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Alicia Silverstone - rozmiar stanika

Alicia Silverstone rozmiar biustonosza
Alicia Silverstone (urodzona 4 października 1976 w San Francisco w USA), amerykańska aktorka. Jest weganką.
Jaki stanik nosi Alicia Silverstone? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Alicia Silverstone jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Amber Smith - rozmiar stanika

Amber Smith rozmiar biustonosza
Amber Smith (born March 2, 1971) is an American actress and former model.
Jaki stanik nosi Amber Smith? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Amber Smith jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80D.

Barbara Steele - rozmiar stanika

Barbara Steele rozmiar biustonosza
Barbara Steele (born December 29, 1937, Birkenhead, Merseyside, England) is an English film actress. She is best known for starring in Italian gothic horror films of the 1960s. Her breakthrough role came in Italian director Mario Bava's Black Sunday (1960), now hailed as a classic.
Jaki stanik nosi Barbara Steele? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Barbara Steele jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80B.

Brooke Shields - rozmiar stanika

Brooke Shields rozmiar biustonosza
Brooke Shields, właściwie Brooke Christa Shields (ur. 31 maja 1965 w Nowym Jorku) - amerykańska aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna oraz fotomodelka.
Jaki stanik nosi Brooke Shields? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Brooke Shields jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Claudia Schiffer - rozmiar stanika

Claudia Schiffer rozmiar biustonosza
Claudia Schiffer (ur. 25 sierpnia 1970 w Rheinbergu w Niemczech) - niemiecka modelka i aktorka.
Jaki stanik nosi Claudia Schiffer? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Claudia Schiffer jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Lucy Pinder, Laura Harring, Kate Gosselin, Haifa Wehbe, Minki Visser, Angie Everhart, Bridget Hall, Tila Tequila, Meg Ryan, Elin Nordegren

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.