Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Mimi Rogers - rozmiar stanika

Mimi Rogers rozmiar biustonosza
Mimi Rogers (właśc. Miriam Spickler, ur. 27 stycznia 1956 r. w Coral Gables w stanie Floryda, USA) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Mimi Rogers? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Mimi Rogers jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 85D.

Nicole Richie - rozmiar stanika

Nicole Richie rozmiar biustonosza
Nicole Richie (właściwie Nicole Camille Escovedo, ur. 21 września 1981 w Berkeley, w Kalifornii), piosenkarka i aktorka amerykańska.
Jaki stanik nosi Nicole Richie? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Nicole Richie jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Nikki Reed - rozmiar stanika

Nikki Reed rozmiar biustonosza
Nikki Reed, właśc. Nicole Houston Reed - amerykańska scenarzystka i aktorka, urodzona 17 maja 1988 roku w Los Angeles w stanie Kalifornia. Po raz pierwszy zadebiutowała w filmie Trzynastka (Thirteenth), do którego napisała scenariusz na podstawie własnych przeżyć. Ma starszego brata Nathana. Jej ojcem jest Seth Reed, który jest scenografem. Wystąpiła w teledysku Carlosa Santany Just Feel Better. 16 października 2011 wyszła za mąż za Paula McDonalda.
Jaki stanik nosi Nikki Reed? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Nikki Reed jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80A.

Patricia Richardson - rozmiar stanika

Patricia Richardson rozmiar biustonosza
Patricia Castle Richardson (ur. 23 lutego 1951 w Bethesda w stanie Maryland, USA), amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Patricia Richardson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Patricia Richardson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Rachel Hunter - rozmiar stanika

Rachel Hunter rozmiar biustonosza
Rachel Hunter (ur. 9 września 1969 w Auckland) - nowozelandzka modelka.
Jaki stanik nosi Rachel Hunter? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Rachel Hunter jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Aisha Tyler, Brea Grant, Lucy Lawless, Jolin Tsai, Susan Lucci, Nancy O'Dell, Odette Yustman, Claudia Cardinale, Dannii Minogue, Elizabeth Taylor

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.