Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Rumer Willis - rozmiar stanika

Rumer Willis rozmiar biustonosza
Rumer Glenn Willis (ur. 16 sierpnia 1988 w Paducah, Kentucky) - amerykańska aktorka, najstarsza córka Demi Moore i Bruce'a Willisa oraz pasierbica Ashtona Kutchera i Emmy Heming.
Jaki stanik nosi Rumer Willis? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Rumer Willis jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Samantha Ronson - rozmiar stanika

Samantha Ronson rozmiar biustonosza
Samantha Ronson (ur. 7 sierpnia 1977 r. w Londynie) - angielska piosenkarka, autorka tekstów i didżejka; siostra producenta muzycznego Marka Ronsona. Ma także siostrę bliźniaczkę, Charlotte, która jest projektantką mody. Ze względu na romans z aktorką i wokalistką Lindsay Lohan, obecna w prasie bulwarowej i serwisach plotkarskich.
Jaki stanik nosi Samantha Ronson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Samantha Ronson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70A.

Tara Reid - rozmiar stanika

Tara Reid rozmiar biustonosza
Tara Reid (ur. 8 listopada 1975 w Wyckoff, stan New Jersey) - amerykańska aktorka, znana z filmów takich jak American Pie, czyli dowCipna sprawa (1999) oraz Dr T i kobiety (2000). Wcieliła się także w postać archeolog Aline Cedrac w adaptacji gry komputerowej Alone in the Dark (2004).
Jaki stanik nosi Tara Reid? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Tara Reid jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Lana Del Rey - rozmiar stanika

Lana Del Rey rozmiar biustonosza
Elizabeth Grant (ur. 21 czerwca 1986 w Nowym Jorku), znana lepiej jako Lana Del Rey - amerykańska wokalistka pop. Jej pseudonim artystyczny jest połączeniem imienia Hollywoodzkiej gwiazdy Lany Turner i nazwy Forda Del Rey. Nazywana "gangsta Nancy Sinatra" ((ang.) gangsterska Nancy Sinatra) przez krytyków muzycznych, Grant podaje Kurta Cobaina, Thomasa Newmana i Bruce'a Springsteena jako źródła swojej inspiracji.
Jaki stanik nosi Lana Del Rey? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Lana Del Rey jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Mena Suvari, Olivia Thirlby, Kylie Minogue, Anne Hathaway, Maria Grazia Cucinotta, Nadia Bjorlin, Michelle Wie, Candice Michelle, Adriana Lima, Carmella DeCesare

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.