Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Bar Refaeli - rozmiar stanika

Bar Refaeli rozmiar biustonosza
Bar Refaeli (ur. 4 czerwca 1985) - izraelska modelka.
Jaki stanik nosi Bar Refaeli? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Bar Refaeli jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Betsy Russell - rozmiar stanika

Betsy Russell rozmiar biustonosza
Betsy Russell, właśc. Elizabet Russell (ur. 6 września 1963 w San Diego w stanie Kalifornia, USA), amerykańska aktorka. Jest znana jako odtwórczyni roli Jill Tuck, byłej żony socjopatycznego Jigsawa, w thrillerach z serii Piła, a także ze swojego udziału w licznych filmach klasy "B" w latach osiemdziesiątych.
Jaki stanik nosi Betsy Russell? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Betsy Russell jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.

Christina Ricci - rozmiar stanika

Christina Ricci rozmiar biustonosza Jaki stanik nosi Christina Ricci? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Christina Ricci jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Denise Richards - rozmiar stanika

Denise Richards rozmiar biustonosza
Denise Lee Richards (ur. 17 lutego 1971 roku w Downers Grove, w stanie Illinois, USA) - amerykańska aktorka filmowa i modelka.
Jaki stanik nosi Denise Richards? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Denise Richards jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Jeri Ryan - rozmiar stanika

Jeri Ryan rozmiar biustonosza
Jeri Ryan (ur. 22 lutego 1968 w Monachium) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Jeri Ryan? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jeri Ryan jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80D.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Melanie Sykes, Demi Moore, Raica Oliveira, Kelly Hu, Nicola Charles, Alexa Vega, Camila Alves, Rosie Jones, Bianca Gascoigne, Madeleine Stowe

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.