Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Pamela Anderson - rozmiar stanika

Pamela Anderson rozmiar biustonosza
Pamela Denise Anderson (ur. 1 lipca 1967 w Ladysmith w Kanadzie) - kanadyjska aktorka i modelka, działaczka na rzecz praw zwierząt, związana z organizacją People for the Ethical Treatment of Animals (PETA). Posiada również amerykańskie obywatelstwo.
Jaki stanik nosi Pamela Anderson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Pamela Anderson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75E.

Paris Hilton - rozmiar stanika

Paris Hilton rozmiar biustonosza
Paris Whitney Hilton (ur. 17 lutego 1981 w Nowym Jorku) - amerykańska celebrytka; modelka, aktorka, piosenkarka i projektantka mody.
Jaki stanik nosi Paris Hilton? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Paris Hilton jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Patricia Arquette - rozmiar stanika

Patricia Arquette rozmiar biustonosza
Patricia T. Arquette (ur. 8 kwietnia 1968 r. w Chicago w stanie Illinois) - amerykańska aktorka, laureatka nagrody Emmy. Pochodzi z aktorskiej rodziny - jest siostrą aktorów Davida, Rosanny, Richmonda i Alexis Arquette.
Jaki stanik nosi Patricia Arquette? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Patricia Arquette jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Patricia Heaton - rozmiar stanika

Patricia Heaton rozmiar biustonosza
Patricia Helen Heaton (ur. 4 marca 1958 r. w Bay Village, USA) - amerykańska aktorka i producentka filmowa. Laureatka dwóch nagród Emmy w 2000 i 2001 r. za serial Wszyscy kochają Raymonda. Jest żoną aktora Davida Hunta z którym ma czterech synów.
Jaki stanik nosi Patricia Heaton? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Patricia Heaton jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Patricia Richardson - rozmiar stanika

Patricia Richardson rozmiar biustonosza
Patricia Castle Richardson (ur. 23 lutego 1951 w Bethesda w stanie Maryland, USA), amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Patricia Richardson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Patricia Richardson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Olga Kurylenko, Michelle Williams, Goldie Hawn, Hayley Atwell, Yamila Diaz, Tarja Turunen, Mary Castro, Foxy Brown, Tiffany Mulheron, Myleene Klass

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.