Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Markie Post - rozmiar stanika

Markie Post rozmiar biustonosza
Marjorie Armstrong "Markie" Post (born November 4, 1950) is an American actress, best known for her roles as bail bondswoman Terri Michaels in The Fall Guy on ABC from 1982 to 1985, as public defender Christine Sullivan on the NBC sitcom Night Court from 1985 to 1992, and as Georgie Anne Lahti Hartman on the CBS sitcom Hearts Afire from 1992 to 1995.
Jaki stanik nosi Markie Post? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Markie Post jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Mary Pierce - rozmiar stanika

Mary Pierce rozmiar biustonosza
Mary Pierce (ur. 15 stycznia 1975 w Montrealu), tenisistka francuska, zwyciężczyni wielkoszlemowych turniejów Australian Open 1995 i French Open 2000 w grze pojedynczej, zdobywczyni Pucharu Federacji 1997 i 2003.
Jaki stanik nosi Mary Pierce? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Mary Pierce jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Michelle Pfeiffer - rozmiar stanika

Michelle Pfeiffer rozmiar biustonosza
Michelle Marie Pfeiffer (ur. 29 kwietnia 1958 w Santa Ana w stanie Kalifornia) - amerykańska aktorka i producentka filmowa, modelka.
Jaki stanik nosi Michelle Pfeiffer? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Michelle Pfeiffer jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Paige Davis - rozmiar stanika

Paige Davis rozmiar biustonosza
Mindy Paige Davis (ur. 15 października 1969 w Filadelfii w stanie Pensylwania - USA), amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Paige Davis? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Paige Davis jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Paige Hemmis - rozmiar stanika

Paige Hemmis rozmiar biustonosza
Paige Hemmis (ur. 17 marca 1972 r. w Wisconsin) - jedna z projektantek i stolarzy w telewizyjnym show Dom nie do poznania, który w Polsce można zobaczyć na kanałach Polsat i BBC Lifestyle. Dorastała w Chatsworth w Kalifornii. Ukończyła Uniwersytet w Santa Barbara. Wzięła udział w programie Monster House, gdzie budowała domy. Założyła także własne przedsiębiorstwo Tuff Chix, które wypuszcza na rynek narzędzia, książki, i stroje dla budowlańców.
Jaki stanik nosi Paige Hemmis? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Paige Hemmis jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Rose McGowan, Lucia Tovar, Stacey Williams, Gina Gershon, Adriana Volpe, Nikki Reed, Aubrey ODay, Breann McGregor, Elizabeth Berkley, Kate Moss

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.