Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Joanna Pacula - rozmiar stanika

Joanna Pacula rozmiar biustonosza
Joanna Pacula (born 30 December 1957) is a Polish actress.
Jaki stanik nosi Joanna Pacula? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Joanna Pacula jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Katie Price - rozmiar stanika

Katie Price rozmiar biustonosza
Katie Price, Jordan, właściwie Katie Infield (ur. 22 maja 1978 w Brighton) - brytyjska modelka i aktorka.
Jaki stanik nosi Katie Price? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Katie Price jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70D.

Kelly Preston - rozmiar stanika

Kelly Preston rozmiar biustonosza
Kelly Kamalelehua Palzis (ur. 13 października 1962 w Honolulu w stanie Hawaje, USA) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Kelly Preston? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kelly Preston jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Laura Prepon - rozmiar stanika

Laura Prepon rozmiar biustonosza
Laura Prepon (ur. 7 marca 1980) - amerykańska aktorka, najlepiej znana z ról Donny Pinciotti w serialu Różowe lata siedemdziesiąte oraz Hannah Daniels w serialu October Road.
Jaki stanik nosi Laura Prepon? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Laura Prepon jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80D.

Lindsay Price - rozmiar stanika

Lindsay Price rozmiar biustonosza
Lindsay Jaylyn Price (ur. 6 grudnia 1976 roku w Arcadii w Kalifornii) - amerykańska aktorka telewizyjna. Swoją orientalną urodę zawdzięcza matce Koreance i ojcu, w którego żyłach płynie niemiecko-irlandzko-amerykańska krew.
Jaki stanik nosi Lindsay Price? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Lindsay Price jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Tamara Taylor, AnnaLynne McCord, Joanna Pacula, Madchen Amick, Miranda Lambert, Vanessa Carlton, Jessica Simpson, Ashley Judd, Milla Jovovich, Kate Hudson

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.