Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Alba Parietti - rozmiar stanika

Alba Parietti rozmiar biustonosza
Alba Parietti (born 2 July 1961 in Turin, Piedmont) is an Italian film actress, television presenter, and entertainer.
Jaki stanik nosi Alba Parietti? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Alba Parietti jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Danica Patrick - rozmiar stanika

Danica Patrick rozmiar biustonosza
zwycięstwo w wyścigu w formule IndyCar na torze Twin Ring Motegi w sezonie 2008 (jako pierwsza kobieta w historii)
Jaki stanik nosi Danica Patrick? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Danica Patrick jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Dolly Parton - rozmiar stanika

Dolly Parton rozmiar biustonosza
Dolly Rebecca Parton (ur. 19 stycznia 1946 w Sevierville w stanie Tennessee) - amerykańska piosenkarka muzyki country, autorka tekstów piosenek, a także aktorka filmowa i producentka filmowa. Odznaczona Narodowym Medalem Sztuki.
Jaki stanik nosi Dolly Parton? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Dolly Parton jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 90E.

Gwyneth Paltrow - rozmiar stanika

Gwyneth Paltrow rozmiar biustonosza
Gwyneth Kate Paltrow (ur. 27 września 1972 roku w Los Angeles, w stanie Kalifornia) - amerykańska aktorka, reżyser i scenarzystka filmowa.
Jaki stanik nosi Gwyneth Paltrow? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Gwyneth Paltrow jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Hayden Panettiere - rozmiar stanika

Hayden Panettiere rozmiar biustonosza
Hayden Leslie Panettiere (ur. 21 sierpnia 1989 roku) - amerykańska piosenkarka i aktorka.
Jaki stanik nosi Hayden Panettiere? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Hayden Panettiere jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Mickie James, Alesha Dixon, Kimberley Walsh, Tess Daly, Andrea Corr, Samantha Ronson, Michelle Monaghan, Michaela Conlin, Katie Couric, Annie Wersching

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.