Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Olivia Munn - rozmiar stanika

Olivia Munn rozmiar biustonosza
Olivia Munn (ur. 3 lipca 1980 w Oklahoma, USA), amerykańska aktorka i modelka.
Jaki stanik nosi Olivia Munn? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Olivia Munn jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Olivia Palermo - rozmiar stanika

Olivia Palermo rozmiar biustonosza
Olivia Palermo (born February 28, 1986) is an American socialite, model and actress. She was a cast member of the reality television show The City.
Jaki stanik nosi Olivia Palermo? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Olivia Palermo jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70A.

Olivia Thirlby - rozmiar stanika

Olivia Thirlby rozmiar biustonosza
Olivia Thirlby (ur. 6 października 1986 r. w Nowym Jorku), amerykańska aktorka, najlepiej znana z roli Leah w filmie Juno.
Jaki stanik nosi Olivia Thirlby? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Olivia Thirlby jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Olivia Wilde - rozmiar stanika

Olivia Wilde rozmiar biustonosza
Olivia Jane Wilde (ur. 10 marca 1984 w Nowym Jorku) - amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna. Zaczęła występować około roku 2000 i od tamtej pory zagrała w wielu filmach i serialach, m.in. w Życiu na fali oraz The Black Donellys. W 2010 roku zagrała w filmie Tron: Dziedzictwo jako Quorra. Od czwartego sezonu wciela się w postać Remy Hadley ("Trzynastki") w serialu Dr House.
Jaki stanik nosi Olivia Wilde? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Olivia Wilde jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Raica Oliveira - rozmiar stanika

Raica Oliveira rozmiar biustonosza
Raica Oliveira (born January 22, 1984) is a Brazilian model known for her work with numerous companies, including Dior, Dolce & Gabbana, Yves Saint Laurent, Vogue, Chanel, Lancome, Victoria's Secret, Pepe Jeans, Sports Illustrated Swimsuit Issue, JLO, H&M, Elle, Marie Claire, TNG, Ann Taylor and XOXO. As of 2008, she has been working as a fashion reporter for Jornal Record.
Jaki stanik nosi Raica Oliveira? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Raica Oliveira jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Rachael Ray, Melinda Clarke, Kristin Chenoweth, Maria Bello, Miranda Lambert, Nadia Bjorlin, Nastia Liukin, Keyshia Cole, Salma Hayek, Dana Delany

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.