Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Kelly Osbourne - rozmiar stanika

Kelly Osbourne rozmiar biustonosza
Kelly Michelle Lee Osbourne (ur. 27 października 1984 roku w Londynie) - brytyjska piosenkarka, projektantka mody i aktorka, córka Ozzy'ego Osbourne'a.
Jaki stanik nosi Kelly Osbourne? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kelly Osbourne jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 85D.

Nancy O'Dell - rozmiar stanika

Nancy O'Dell rozmiar biustonosza
Nancy O'Dell (born February 25, 1966) is an American television host and entertainment journalist, who currently is the co-anchor of the syndicated entertainment news show Entertainment Tonight since 2011. She joined the show on January 3, 2011.
Jaki stanik nosi Nancy O'Dell? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Nancy O'Dell jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Natalia Oreiro - rozmiar stanika

Natalia Oreiro rozmiar biustonosza
Natalia Oreiro, właśc. Natalia Marisa Oreiro Iglesias de Mollo (ur. 19 maja 1977 w Montevideo) - urugwajska aktorka i piosenkarka. Zamężna z Ricardo Mollo (od 31 grudnia 2001). Córka Mabel i Carlosa Oreiro. Ma siostrę Adrianę. Natalia Oreiro sprzedała na całym świecie ponad 7 mln egzemplarzy swoich płyt. W lipcu 2011 poinformowała na swojej oficjalnej stronie, że spodziewa się pierwszego dziecka (chłopca), który ma przyjść na świat w styczniu 2012.
Jaki stanik nosi Natalia Oreiro? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Natalia Oreiro jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80B.

Odette Yustman - rozmiar stanika

Odette Yustman rozmiar biustonosza
Odette Juliette Annable, z domu Yustman (ur. 10 maja 1985 roku w Los Angeles w stanie Kalifornia, USA) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Odette Yustman? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Odette Yustman jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.

Olga Kurylenko - rozmiar stanika

Olga Kurylenko rozmiar biustonosza
Olga Kurylenko (fr. Olga Kostyantynivna Kurylenko, ros. - Olga Konstantinowna Kurilenko ukr. - Olha Kostiantyniwna Kuryłenko; ur. 14 listopada 1979 w Berdiańsku) - urodzona na Ukrainie modelka i aktorka. Od 2001 posiada obywatelstwo francuskie.
Jaki stanik nosi Olga Kurylenko? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Olga Kurylenko jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Kate Mara, Kylie Bax, Shannen Doherty, Nadja Auermann, Shawnee Smith, Eve, Patricia Arquette, Zsa Zsa Gabor, Amy Poehler, Kellie Pickler

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.