Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Ashley Olsen - rozmiar stanika

Ashley Olsen rozmiar biustonosza
Mary-Kate i Ashley Fuller Olsen (ur. 13 czerwca 1986 w Sherman Oaks) - amerykańskie aktorki; siostry-bliźniaczki, określane mianem "najbardziej znanych sióstr świata".
Jaki stanik nosi Ashley Olsen? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Ashley Olsen jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70A.

Marie Osmond - rozmiar stanika

Marie Osmond rozmiar biustonosza
Olive Marie Osmond (ur. 13 października 1959 w Ogden, Utah) - amerykańska piosenkarka, aktorka, siostra członków popularnego w latach siedemdziesiątych boysbandu The Osmonds. Wraz z bratem Donny Osmondem prowadziła własny show telewizyjny Donny & Marie.
Jaki stanik nosi Marie Osmond? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Marie Osmond jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Michelle Obama - rozmiar stanika

Michelle Obama rozmiar biustonosza
Michelle LaVaughn Robinson Obama (ur. 17 stycznia 1964 w Chicago w stanie Illinois) - żona 44. Prezydenta Stanów Zjednoczonych Baracka Obamy. 20 stycznia 2009 została pierwszą damą Stanów Zjednoczonych. Z zawodu jest prawniczką.
Jaki stanik nosi Michelle Obama? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Michelle Obama jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.

Oprah Winfrey - rozmiar stanika

Oprah Winfrey rozmiar biustonosza
Oprah Gail Winfrey (ur. 29 stycznia 1954 w Kosciusko, w stanie Missisipi w USA) - amerykańska prezenterka telewizyjna i aktorka, miliarderka.
Jaki stanik nosi Oprah Winfrey? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Oprah Winfrey jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80D.

Yoko Ono - rozmiar stanika

Yoko Ono rozmiar biustonosza
Yoko Ono Lennon (jap. , Ono Yoko?, ur. 18 lutego 1933 w Tokio) - amerykańska artystka i wokalistka pochodzenia japońskiego, żona Anthony'ego Coksa, a następnie Johna Lennona, matka Seana Lennona i Kyoko Chan Cox.
Jaki stanik nosi Yoko Ono? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Yoko Ono jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Jennifer Nettles, Mary Pierce, Minki Visser, Phyllis Davis, Zoe Saldana, Eve, Chelsea Handler, Eva Green, Willa Ford, Emma Samms

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.