Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Nicole Richie - rozmiar stanika

Nicole Richie rozmiar biustonosza
Nicole Richie (właściwie Nicole Camille Escovedo, ur. 21 września 1981 w Berkeley, w Kalifornii), piosenkarka i aktorka amerykańska.
Jaki stanik nosi Nicole Richie? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Nicole Richie jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Nicole Scherzinger - rozmiar stanika

Nicole Scherzinger rozmiar biustonosza
Nicole Prescovia Elikolani Valiente Scherzinger (ur. 29 czerwca 1978 w Honolulu na Hawajach) - amerykańska piosenkarka. Do 2010 r. była główną wokalistką grupy taneczno-muzycznej The Pussycat Dolls.
Jaki stanik nosi Nicole Scherzinger? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Nicole Scherzinger jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Niki Taylor - rozmiar stanika

Niki Taylor rozmiar biustonosza
Nicole Renee "Niki" Taylor (born March 5, 1975) is an American model.
Jaki stanik nosi Niki Taylor? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Niki Taylor jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Nikki Cox - rozmiar stanika

Nikki Cox rozmiar biustonosza
Nicole Avery Cox (ur. 2 czerwca 1978 w Los Angeles w stanie Kalifornia, USA), amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Nikki Cox? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Nikki Cox jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Nikki Reed - rozmiar stanika

Nikki Reed rozmiar biustonosza
Nikki Reed, właśc. Nicole Houston Reed - amerykańska scenarzystka i aktorka, urodzona 17 maja 1988 roku w Los Angeles w stanie Kalifornia. Po raz pierwszy zadebiutowała w filmie Trzynastka (Thirteenth), do którego napisała scenariusz na podstawie własnych przeżyć. Ma starszego brata Nathana. Jej ojcem jest Seth Reed, który jest scenografem. Wystąpiła w teledysku Carlosa Santany Just Feel Better. 16 października 2011 wyszła za mąż za Paula McDonalda.
Jaki stanik nosi Nikki Reed? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Nikki Reed jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80A.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Leilani Dowding, Lake Bell, Charisma Carpenter, Paula Creamer, Jessica Biel, Brenda Song, Kim Cattrall, Yunjin Kim, Padma Lakshmi, Adriana Lima

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.