Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Natalie Wood - rozmiar stanika

Natalie Wood rozmiar biustonosza
Natalie Wood, właściwie Natalia Nikołajewna Zacharienko (ur. 20 lipca 1938 w San Francisco, zm. 29 listopada 1981) - amerykańska aktorka, siostra innej znanej aktorki amerykańskiej Lany Wood. Zagrała w ponad 50 filmach oraz zdobyła 3 nominacje do Oscara.
Jaki stanik nosi Natalie Wood? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Natalie Wood jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.

Natasha Henstridge - rozmiar stanika

Natasha Henstridge rozmiar biustonosza
Natasha T. Henstridge (ur. 15 sierpnia 1974 w Springdale) - kanadyjska modelka i aktorka, zdobywczyni nagród Gemini i MTV Movie Award. Jej mężem w latach 1995-1996 był aktor Damian Chapa.
Jaki stanik nosi Natasha Henstridge? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Natasha Henstridge jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Neve Campbell - rozmiar stanika

Neve Campbell rozmiar biustonosza
Neve Adrianne Campbell (ur. 3 października 1973 roku w Guelph, Ontario) - kanadyjska aktorka filmowa i telewizyjna.
Jaki stanik nosi Neve Campbell? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Neve Campbell jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Nicole Eggert - rozmiar stanika

Nicole Eggert rozmiar biustonosza
Nicole Elizabeth Eggert (ur. 13 stycznia 1972 roku w Glendale w stanie Kalifornia) - amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa.
Jaki stanik nosi Nicole Eggert? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Nicole Eggert jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Nicole Kidman - rozmiar stanika

Nicole Kidman rozmiar biustonosza
Nicole Mary Kidman (ur. 20 czerwca 1967 w Honolulu) - australijska aktorka i piosenkarka urodzona w Stanach Zjednoczonych, laureatka Oscara za rolę Virginii Woolf w filmie Godziny
Jaki stanik nosi Nicole Kidman? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Nicole Kidman jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Meisa Kuroki, Ursula Mayes, Monica Hansen, Paula Abdul, Anne Hathaway, Bjork, Daniela Pestova, Tiffany Selby, Khloe Kardashian, Paulina Rubio

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.