Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Nancy Kerrigan - rozmiar stanika

Nancy Kerrigan rozmiar biustonosza
Nancy Kerrigan (ur. 13 października 1969), amerykańska łyżwiarka figurowa. Podwójna medalistka olimpijska, wywalczyła brąz na XVI Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Albertville we Francji w 1992 roku oraz srebro na XVII Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Lillehammer w Norwegii w 1994 roku. Przed olimpiadą w Lillehammer jedna z jej przeciwniczek - Tonya Harding wynajęła człowieka który zaatakował Nancy w kolano metalowym prętem. Mimo to łyżwiarka zdołała wyzdrowieć i zdobyć srebrny medal. Jednak mimo iż Nancy wyzdrowiała fizycznie miała problemy psychiczne przez co na dobre zakończyła swoją karierę.
Jaki stanik nosi Nancy Kerrigan? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Nancy Kerrigan jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Nancy Travis - rozmiar stanika

Nancy Travis rozmiar biustonosza
Nancy Ann Travis (ur. 21 września 1961 w Nowym Jorku) - amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna znana głównie z ról komediowych. Występowała również często na scenach teatralnych Nowego Jorku.
Jaki stanik nosi Nancy Travis? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Nancy Travis jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.

Naomi Campbell - rozmiar stanika

Naomi Campbell rozmiar biustonosza
Naomi Campbell (ur. 22 maja 1970 w Londynie), brytyjska modelka i aktorka.
Jaki stanik nosi Naomi Campbell? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Naomi Campbell jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Natalia Cigliuti - rozmiar stanika

Natalia Cigliuti rozmiar biustonosza
Natalia Cigliuti (born September 6, 1978) is an American actress. She best known for her role as Lindsay Warner on Saved by the Bell: The New Class and as Anita Santos Warner on the soap opera All My Children.
Jaki stanik nosi Natalia Cigliuti? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Natalia Cigliuti jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Natalie Cole - rozmiar stanika

Natalie Cole rozmiar biustonosza
Natalie Cole, właśc. Stephanie Natalie Maria Cole (ur. 6 lutego 1950 w Los Angeles w stanie Kalifornia) - amerykańska piosenkarka.
Jaki stanik nosi Natalie Cole? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Natalie Cole jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Katey Sagal, Sabrina Salerno, Yasmin Le Bon, Stephanie Jacobsen, Zoe McLellan, Kirsty Hume, Louise Glover, Claire Goose, Rachael Ray, Evan Rachel Wood

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.