Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Lila McCann - rozmiar stanika

Lila McCann rozmiar biustonosza
Lila Elaine McCann (born December 4, 1981) is an American country music singer who made her debut at age sixteen with the single "Down Came a Blackbird." Reaching a peak of #28 on the Billboard Hot Country Singles & Tracks charts, the song was the first release from her 1997 album Lila, which became the highest-selling album for a debut country music act in all of 1997 and was certified platinum in the United States.
Jaki stanik nosi Lila McCann? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Lila McCann jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80B.

Madeleine Stowe - rozmiar stanika

Madeleine Stowe rozmiar biustonosza
Madeleine Stowe (ur. 18 sierpnia 1958 w Los Angeles) - amerykańska aktorka. Urodziła się w Eagle Rock, dzielnicy Los Angeles, jako najstarsza z trzech córek. Jej ojciec był Brytyjczykiem, matka pochodziła z Kostaryki. Cieniem na jej dzieciństwie położyła się choroba ojca, który cierpiał na stwardnienie rozsiane.
Jaki stanik nosi Madeleine Stowe? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Madeleine Stowe jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Madonna - rozmiar stanika

Madonna rozmiar biustonosza
Jaki stanik nosi Madonna? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Madonna jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Maggie Gyllenhaal - rozmiar stanika

Maggie Gyllenhaal rozmiar biustonosza
Maggie Gyllenhaal (właśc. Margaret Ruth Gyllenhaal, ur. 16 listopada 1977 r. w Nowym Jorku) - amerykańska aktorka, nominowana w 2010 do Oscara za drugoplanową rolę w filmie Szalone serce.
Jaki stanik nosi Maggie Gyllenhaal? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Maggie Gyllenhaal jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Mandy Moore - rozmiar stanika

Mandy Moore rozmiar biustonosza
Mandy Moore, właśc. Amanda Leigh Moore (ur. 10 kwietnia 1984) - amerykańska aktorka, piosenkarka i choreografka.
Jaki stanik nosi Mandy Moore? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Mandy Moore jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: AnnaLynne McCord, Leyla Milani, Janet Jackson, Claire Forlani, Charlotte Ayanna, Lisa Guerrero, Giada De Laurentiis, Arianne Zuker, Pamela Anderson, Renee Olstead

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.