Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Cyndi Lauper - rozmiar stanika

Cyndi Lauper rozmiar biustonosza
Cynthia Ann Stephanie Lauper (ur. 22 czerwca 1953 w Nowym Jorku) - amerykańska wokalistka, kompozytorka, producentka i aktorka, zdobywczyni nagrody Grammy oraz Emmy.
Jaki stanik nosi Cyndi Lauper? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Cyndi Lauper jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Courtney Love - rozmiar stanika

Courtney Love rozmiar biustonosza
Courtney Love, właśc. Courtney Love Michelle Harrison (ur. 9 lipca 1964 w San Francisco) - amerykańska aktorka, producentka, wokalistka i gitarzystka zespołu rockowego Hole. Krótko była też wokalistką Faith No More. Wdowa po Kurcie Cobainie, wokaliście zespołu Nirvana, który w 1994 roku popełnił samobójstwo. Matka Frances Bean Cobain, urodzonej w 1992 roku.
Jaki stanik nosi Courtney Love? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Courtney Love jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Diane Lane - rozmiar stanika

Diane Lane rozmiar biustonosza
Diane Lane (ur. 22 stycznia 1965 w Nowym Jorku) - amerykańska aktorka filmowa i modelka, nominowana do nagrody Oscara za rolę w filmie Niewierna.
Jaki stanik nosi Diane Lane? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Diane Lane jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Gena Lee Nolin - rozmiar stanika

Gena Lee Nolin rozmiar biustonosza
Gena Lee Nolin (ur. 29 listopada 1971 roku w Duluth, w stanie Minnesota) - amerykańska aktorka telewizyjna i modelka.
Jaki stanik nosi Gena Lee Nolin? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Gena Lee Nolin jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Heather Locklear - rozmiar stanika

Heather Locklear rozmiar biustonosza
Heather Deen Locklear (ur. 25 września 1961 roku w Westwood w stanie Kalifornia, USA) - amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa, producentka.
Jaki stanik nosi Heather Locklear? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Heather Locklear jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Patricia Velasquez, Sarah Carter, Monica Potter, Natalie Bassingthwaighte, Zhang Ziyi, Vanessa Minnillo, Holly Hunter, Megan Gale, Zdenka Podkapova, Angelique Boyer

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.