Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Kathie Lee Gifford - rozmiar stanika

Kathie Lee Gifford rozmiar biustonosza
Kathie Lee Gifford (born August 16, 1953) is an American television host, singer, songwriter and actress, best known for her 15-year run (1985-2000) on the talk show Live with Regis and Kathie Lee, which she co-hosted with Regis Philbin. She has received 11 Daytime Emmy nominations and won her first Daytime Emmy in 2010 as part of The Today Show team.
Jaki stanik nosi Kathie Lee Gifford? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kathie Lee Gifford jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80B.

Kathy Ireland - rozmiar stanika

Kathy Ireland rozmiar biustonosza
Kathleen Marie Ireland (ur. 20 marca 1963 w Glendale w Kalifornii, USA) - amerykańska aktorka. Od 21 września 2009 do 29 września 2009 roku brała udział w programie Dancing with the Stars, gdzie zajęła 14. miejsce (na 16 możliwych) jej partnerem był Tony Dovolani.
Jaki stanik nosi Kathy Ireland? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kathy Ireland jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Katie Holmes - rozmiar stanika

Katie Holmes rozmiar biustonosza
Kate Noelle "Katie" Holmes (ur. 18 grudnia 1978 w Toledo w stanie Ohio) - amerykańska aktorka, która zdobyła popularność rolą Joey Potter w telewizyjnym serialu dla młodzieży Jezioro marzeń (ang. Dawson's Creek), gdzie występowała w latach 1998-2003.
Jaki stanik nosi Katie Holmes? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Katie Holmes jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Keeley Hazell - rozmiar stanika

Keeley Hazell rozmiar biustonosza
Keeley Rebecca M. Hazell (born 18 September 1986) is an English former Page 3 Girl and glamour model.
Jaki stanik nosi Keeley Hazell? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Keeley Hazell jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70E.

Keira Knightley - rozmiar stanika

Keira Knightley rozmiar biustonosza
Keira Christina Knightley (ur. 26 marca 1985 w Teddington w Wielkiej Brytanii) - brytyjska aktorka, nominowana do Oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową w filmie Duma i uprzedzenie.
Jaki stanik nosi Keira Knightley? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Keira Knightley jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Lisa Kudrow, Shiri Appleby, Mary Castro, Brittany Snow, Vanessa Ferlito, Anna Kournikova, Jennifer Lopez, Geri Halliwell, Sabrina Salerno, Yvonne Strahovski

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.