Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Kate Gosselin - rozmiar stanika

Kate Gosselin rozmiar biustonosza
Kate Irene Gosselin, z panieńskiego Kreider (ur. 28 marca 1975 roku w Filadelfii, Pensylwania) - amerykańska celebrytka, osobowość telewizyjna i autorka książek. Najbardziej znana z udziału w reality show Rodzina 2+8 (Jon & Kate Plus 8).
Jaki stanik nosi Kate Gosselin? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kate Gosselin jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Kate Hudson - rozmiar stanika

Kate Hudson rozmiar biustonosza
Kate Garry Hudson (ur. 19 kwietnia 1979 w Los Angeles) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Kate Hudson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kate Hudson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Kate Moss - rozmiar stanika

Kate Moss rozmiar biustonosza
Kate Moss (ur. 16 stycznia 1974 w Addiscombe, Croydon Surrey, Anglia) - brytyjska modelka.
Jaki stanik nosi Kate Moss? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kate Moss jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70A.

Kate Winslet - rozmiar stanika

Kate Winslet rozmiar biustonosza
Kate Winslet (ur. 5 października 1975 w Reading, Wielka Brytania) - angielska aktorka filmowa, laureatka Oscara za rolę pierwszoplanową w filmie Lektor.
Jaki stanik nosi Kate Winslet? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kate Winslet jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Katey Sagal - rozmiar stanika

Katey Sagal rozmiar biustonosza
Katey Sagal (ur. 19 stycznia 1954 w Hollywood jako Catherine Louise Sagal) - amerykańska aktorka, piosenkarka i pisarka.
Jaki stanik nosi Katey Sagal? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Katey Sagal jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Lucy Lawless, Paula Marshall, Sally Struthers, Mia Maestro, Randi Brooks, Kristy Swanson, Helena Bonham Carter, Michelle Ryan, Sophie Anderton, Jennifer Walcott

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.