Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Anna Kournikova - rozmiar stanika

Anna Kournikova rozmiar biustonosza
Anna Siergiejewna Kurnikowa, ros. (ur. 7 czerwca 1981 w Moskwie) - rosyjska tenisistka, posiadająca również obywatelstwo amerykańskie, mistrzyni Australian Open 1999 i Australian Open 2002 w grze podwójnej, wicemistrzyni dwóch turniejów wielkoszlemowych w grze mieszanej, półfinalistka Wimbledonu 1997 w grze pojedynczej, dwukrotna triumfatorka Mistrzostw WTA w grze podwójnej, była liderka rankingu WTA deblistek, reprezentantka Rosji w Pucharze Federacji i na letnich igrzyskach olimpijskich. Tenisistka praworęczna z oburęcznym backhandem.
Jaki stanik nosi Anna Kournikova? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Anna Kournikova jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.

Heidi Klum - rozmiar stanika

Heidi Klum rozmiar biustonosza
Jaki stanik nosi Heidi Klum? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Heidi Klum jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Jessica Kresa - rozmiar stanika

Jessica Kresa rozmiar biustonosza
OVW
Jaki stanik nosi Jessica Kresa? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jessica Kresa jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 85D.

Katie Price - rozmiar stanika

Katie Price rozmiar biustonosza
Katie Price, Jordan, właściwie Katie Infield (ur. 22 maja 1978 w Brighton) - brytyjska modelka i aktorka.
Jaki stanik nosi Katie Price? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Katie Price jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70D.

Katharine McPhee - rozmiar stanika

Katharine McPhee rozmiar biustonosza
Katharine Hope McPhee (born March 25, 1984) is an American pop singer, songwriter, actress, model, and television personality. She gained fame as a contestant on the fifth season of the Fox reality show American Idol in 2006, eventually finishing as the runner-up.
Jaki stanik nosi Katharine McPhee? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Katharine McPhee jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Shirley Manson, Bo Derek, Shannen Doherty, Jenna Dewan, Jewel, Natasha Bedingfield, Charlotte Ayanna, Danneel Harris, Molly Sims, Magdalena Wrobel

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.