Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Jeri Ryan - rozmiar stanika

Jeri Ryan rozmiar biustonosza
Jeri Ryan (ur. 22 lutego 1968 w Monachium) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Jeri Ryan? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jeri Ryan jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80D.

Jessica Alba - rozmiar stanika

Jessica Alba rozmiar biustonosza
Jessica Marie Alba (ur. 28 kwietnia 1981 r. w Pomonie) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Jessica Alba? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jessica Alba jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Jessica Biel - rozmiar stanika

Jessica Biel rozmiar biustonosza
Jessica Claire Biel (ur. 3 marca 1982 w Ely) - amerykańska aktorka i modelka. Znana z roli Mary Camden w serialu Siódme niebo oraz ostatnich produkcji Państwo młodzi: Chuck i Larry, Iluzjonista czy Odwaga i nadzieja.
Jaki stanik nosi Jessica Biel? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jessica Biel jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Jessica Kresa - rozmiar stanika

Jessica Kresa rozmiar biustonosza
OVW
Jaki stanik nosi Jessica Kresa? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jessica Kresa jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 85D.

Jessica Simpson - rozmiar stanika

Jessica Simpson rozmiar biustonosza
Jessica Ann Simpson (ur. 10 lipca 1980 w Abilene, Teksas), amerykańska piosenkarka i aktorka, córka Joego i Tiny Simpsonów; starsza siostra Ashlee Simpson.
Jaki stanik nosi Jessica Simpson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jessica Simpson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Kim Basinger, Priscilla Barnes, Leven Rambin, Eve, Jada Pinkett Smith, Deborah Norville, Susan Lucci, Isabeli Fontana, Jaime Bergman, Jennifer Beals

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.