Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Jennifer Jason Leigh - rozmiar stanika

Jennifer Jason Leigh rozmiar biustonosza
Jennifer Jason Leigh, właśc. Jennifer Lee Morrow (ur. 5 lutego 1962 r.) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Jennifer Jason Leigh? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jennifer Jason Leigh jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Jennifer Lopez - rozmiar stanika

Jennifer Lopez rozmiar biustonosza
Jennifer Lynn Lopez (ur. 24 lipca 1969 w Castle Hill, dzielnicy Bronx w Nowym Jorku) - aktorka, piosenkarka, tancerka, modelka oraz projektantka mody i perfum. Nominowana do Złotego Globu, Grammy Awards. Jest najlepiej zarabiającą latynoamerykańską aktorką i piosenkarką. Jej pierwszym kontaktem ze światem show-biznesu był występ w filmie My Little Girl w roku 1986. Jest córką portorykańskich emigrantów. Dotychczas sprzedała ponad 40 milionów swoich płyt na świecie.
Jaki stanik nosi Jennifer Lopez? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jennifer Lopez jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Jennifer Love Hewitt - rozmiar stanika

Jennifer Love Hewitt rozmiar biustonosza
Jennifer Love Hewitt (ur. 21 lutego 1979 w Waco, w stanie Teksas) - amerykańska aktorka, producentka filmowa i piosenkarka.
Jaki stanik nosi Jennifer Love Hewitt? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jennifer Love Hewitt jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Jennifer Tilly - rozmiar stanika

Jennifer Tilly rozmiar biustonosza
Jennifer Tilly, właściwie Jennifer E. Chan (ur. 16 września 1958 roku w Harbor City w stanie Kalifornia) - amerykańska aktorka filmowa i pokerzystka.
Jaki stanik nosi Jennifer Tilly? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jennifer Tilly jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Jenny McCarthy - rozmiar stanika

Jenny McCarthy rozmiar biustonosza
Jenny McCarthy (ur. 1 listopada 1972 w Chicago) - amerykańska modelka i aktorka.
Jaki stanik nosi Jenny McCarthy? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jenny McCarthy jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 85D.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Queen Latifah, Leonor Varela, Christina Hendricks, Nikki Ziering, Autumn Reeser, Ann Margret, Joan Collins, Michelle McCool, Susan Lucci, Mary Lynn Rajskub

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.