Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Janet Jackson - rozmiar stanika

Janet Jackson rozmiar biustonosza
Janet Damita Jo Jackson (ur. 16 maja 1966 w Gary w stanie Indiana) - wokalistka amerykańska, kompozytorka, autorka tekstów, producentka nagrań, aktorka, tancerka.
Jaki stanik nosi Janet Jackson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Janet Jackson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Jenna Jameson - rozmiar stanika

Jenna Jameson rozmiar biustonosza
Jenna Jameson (właśc. Jennifer Marie Massoli, ur. 9 kwietnia 1974 w Las Vegas) - amerykańska aktorka filmów porno.
Jaki stanik nosi Jenna Jameson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jenna Jameson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80E.

Jennie Garth - rozmiar stanika

Jennie Garth rozmiar biustonosza
Jennie Garth (właściwie Jennifer Eve Garth) (ur. 3 kwietnia 1972 w Urbana stan Illinois) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Jennie Garth? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jennie Garth jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Jennifer Aniston - rozmiar stanika

Jennifer Aniston rozmiar biustonosza
Jennifer Joanna Aniston (ur. 11 lutego 1969 w Sherman Oaks) - amerykańska aktorka i producentka filmowa. Sławę zdobyła poprzez rolę Rachel Green w sitcomie Przyjaciele za którą wyróżniona została Emmy i Złotym Globem. Występowała w wielu Hollywoodzkich produkcjach, głównie komediach.
Jaki stanik nosi Jennifer Aniston? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jennifer Aniston jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Jennifer Connelly - rozmiar stanika

Jennifer Connelly rozmiar biustonosza
Jennifer Lynn Connelly (ur. 12 grudnia 1970 w Catskill Mountains, w stanie Nowy Jork) - amerykańska aktorka filmowa, laureatka Oscara za drugoplanową rolę w filmie Piękny umysł.
Jaki stanik nosi Jennifer Connelly? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jennifer Connelly jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Annie Wersching, Teri Hatcher, Vanna White, Alexis Thorpe, Jill Goodacre, Yunjin Kim, Christina Applegate, Danielle Fishel, Zdenka Podkapova, Adrienne Bailon

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.