Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Yvon Jaspers - rozmiar stanika

Yvon Jaspers rozmiar biustonosza
Jaki stanik nosi Yvon Jaspers? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Yvon Jaspers jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.

Joey Lauren Adams - rozmiar stanika

Joey Lauren Adams rozmiar biustonosza
Joey Lauren Adams (ur. 9 stycznia 1968 roku w North Little Rock, w stanie Arkansas) - amerykańska aktorka i reżyserka filmowa i telewizyjna.
Jaki stanik nosi Joey Lauren Adams? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Joey Lauren Adams jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Leelee Sobieski, Helena Christensen, Elizabeth Taylor, Michelle Branch, Danica McKellar, Marilu Henner, Leilani Dowding, Maria Grazia Cucinotta, Rihanna, Alba Parietti

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.