Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Angelina Jolie - rozmiar stanika

Angelina Jolie rozmiar biustonosza
Angelina Jolie, właśc. Angelina Jolie Voight (ur. 4 czerwca 1975 w Los Angeles) - amerykańska aktorka, Ambasador Dobrej Woli UNHCR oraz członkini Rady Stosunków Międzynarodowych. Laureatka Oscara, trzech Złotych Globów i Nagrody Gildii Aktorów Filmowych.
Jaki stanik nosi Angelina Jolie? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Angelina Jolie jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Ashley Judd - rozmiar stanika

Ashley Judd rozmiar biustonosza
Ashley Judd, właściwie Ashley Tyler Ciminella (ur. 19 kwietnia 1968 w Granada Hills, w stanie Kalifornia w USA) - amerykańska aktorka filmowa.
Jaki stanik nosi Ashley Judd? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Ashley Judd jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Jamie Lee Curtis - rozmiar stanika

Jamie Lee Curtis rozmiar biustonosza
Jamie Lee Curtis, Baronowa Haden-Guest (ur. 22 listopada 1958 r. w Los Angeles) - amerykańska aktorka filmowa, także autorka książek dla dzieci.
Jaki stanik nosi Jamie Lee Curtis? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jamie Lee Curtis jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Jane Fonda - rozmiar stanika

Jane Fonda rozmiar biustonosza
Jane Seymour Fonda (ur. 21 grudnia 1937 w Nowym Jorku) - amerykańska aktorka, producentka, pisarka oraz działaczka polityczna.
Jaki stanik nosi Jane Fonda? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jane Fonda jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Jane Seymour - rozmiar stanika

Jane Seymour rozmiar biustonosza
Jaki stanik nosi Jane Seymour? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jane Seymour jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Leighton Meester, Christy Carlson Romano, Lana Del Rey, Katrina Bowden, Daria Werbowy, Isabeli Fontana, Peta Wilson, Senta Berger, Q'Orianka Kilcher, Busy Philipps

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.