Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Kathy Ireland - rozmiar stanika

Kathy Ireland rozmiar biustonosza
Kathleen Marie Ireland (ur. 20 marca 1963 w Glendale w Kalifornii, USA) - amerykańska aktorka. Od 21 września 2009 do 29 września 2009 roku brała udział w programie Dancing with the Stars, gdzie zajęła 14. miejsce (na 16 możliwych) jej partnerem był Tony Dovolani.
Jaki stanik nosi Kathy Ireland? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kathy Ireland jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Ana Ivanovic - rozmiar stanika

Ana Ivanovic rozmiar biustonosza
Ana Ivanović (cyryl. , [âna ini] ?/i; ur. 6 listopada 1987 w Belgradzie) - serbska tenisistka, była liderka rankingu WTA. Zwyciężczyni dziesięciu turniejów WTA w grze pojedynczej, reprezentantka Serbii oraz Serbii i Czarnogóry w rozgrywkach Pucharu Federacji i Pucharu Hopmana. Triumfatorka French Open 2008, finalistka French Open 2007 i Australian Open 2008.
Jaki stanik nosi Ana Ivanovic? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Ana Ivanovic jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Idina Menzel - rozmiar stanika

Idina Menzel rozmiar biustonosza
Idina Kim Mentzel (ur. 30 maja 1971 w Nowym Jorku, USA), amerykańska aktorka, aktorka musicalowa i piosenkarka. Najbardziej znana ze swoich ról w pierwszych obsadach musicali Rent (gdzie grała Maureen od 1995 do 1997 roku) i Wicked (w roli Elfaby w latach 2003-2005 w Nowym Jorku i w 2006 r. w Londynie). Nancy w filmie Zaczarowana oraz Shelby w serialu Glee
Jaki stanik nosi Idina Menzel? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Idina Menzel jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Irina Sheik - rozmiar stanika

Irina Sheik rozmiar biustonosza
Irina Shayk (sometimes credited as Irina Sheik, born Irina Shaykhlislamova (Russian: ) on January 6, 1986 in Yemanzhelinsk, Russia) is a Russian model known for her 2007 through 2011 appearances in the Sports Illustrated Swimsuit Issue. She is the cover model for the 2011 issue.
Jaki stanik nosi Irina Sheik? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Irina Sheik jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Isabel Lucas - rozmiar stanika

Isabel Lucas rozmiar biustonosza
Isabel Lucas (ur. 29 stycznia 1985 w Melbourne) - australijska aktorka znana głównie z filmu Transformers: Zemsta upadłych.
Jaki stanik nosi Isabel Lucas? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Isabel Lucas jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Masiela Lusha, Nicola McLean, Michelle Johnson, Nancy Kerrigan, Jessica Biel, Shu Qi, Tess Daly, Robin Tunney, Tiffany Selby, Kristy Swanson

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.