Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Geri Halliwell - rozmiar stanika

Geri Halliwell rozmiar biustonosza
Geri Halliwell, właśc. Geraldine Estelle Halliwell (ur. 6 sierpnia 1972 w Watford), wokalistka angielska. Jej matka jest Hiszpanką, a ojciec pochodzi ze Szwecji. Ma 2 braci i 2 siostry. Studiowała psychologię. Ma córkę Bluebell.
Jaki stanik nosi Geri Halliwell? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Geri Halliwell jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.

Goldie Hawn - rozmiar stanika

Goldie Hawn rozmiar biustonosza
Goldie Jeanne Hawn (ur. 21 listopada 1945 w Waszyngtonie) - amerykańska aktorka, reżyserka i producentka, laureatka Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Jest najbardziej znana z ról w popularnych filmach komediowych z lat 70., 80. i 90.
Jaki stanik nosi Goldie Hawn? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Goldie Hawn jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Halle Berry - rozmiar stanika

Halle Berry rozmiar biustonosza
Halle Maria Berry (ur. 14 sierpnia 1966 w Cleveland) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Halle Berry? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Halle Berry jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Hayden Panettiere - rozmiar stanika

Hayden Panettiere rozmiar biustonosza
Hayden Leslie Panettiere (ur. 21 sierpnia 1989 roku) - amerykańska piosenkarka i aktorka.
Jaki stanik nosi Hayden Panettiere? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Hayden Panettiere jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.

Heather Locklear - rozmiar stanika

Heather Locklear rozmiar biustonosza
Heather Deen Locklear (ur. 25 września 1961 roku w Westwood w stanie Kalifornia, USA) - amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa, producentka.
Jaki stanik nosi Heather Locklear? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Heather Locklear jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Jane Seymour, Rumer Willis, Nadine Velazquez, Danica McKellar, Elizabeth Hurley, Lily Allen, Laura Harring, Melyssa Ford, Paula Abdul, Kylie Minogue

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.