Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Christina Hendricks - rozmiar stanika

Christina Hendricks rozmiar biustonosza
Christine Elise McCarthy (ur. 3 maja 1975 w Knoxville w stanie Tennessee, USA) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Christina Hendricks? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Christina Hendricks jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 85F.

Daryl Hannah - rozmiar stanika

Daryl Hannah rozmiar biustonosza
Daryl Christine Hannah, (ur. 3 grudnia 1960 w Chicago) - amerykańska aktorka filmowa.
Jaki stanik nosi Daryl Hannah? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Daryl Hannah jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Elisabeth Hasselbeck - rozmiar stanika

Elisabeth Hasselbeck rozmiar biustonosza
Elisabeth Hasselbeck (née Filarski; born May 28, 1977) is an American television talk show host and television personality. She was a contestant on Survivor: The Australian Outback (2001) and is a co-host on the daytime talk show The View.
Jaki stanik nosi Elisabeth Hasselbeck? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Elisabeth Hasselbeck jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Elizabeth Hurley - rozmiar stanika

Elizabeth Hurley rozmiar biustonosza
Elizabeth Hurley (ur. 10 czerwca 1965 w hrabstwie Hampshire, Anglia, Wielka Brytania) - brytyjska aktorka, modelka, producentka filmowa.
Jaki stanik nosi Elizabeth Hurley? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Elizabeth Hurley jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Eva Herzigova - rozmiar stanika

Eva Herzigova rozmiar biustonosza
Eva Herzigová (ur. 10 marca 1973 w Litvínovie) - czeska modelka i aktorka.
Jaki stanik nosi Eva Herzigova? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Eva Herzigova jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Emily Osment, Alex Curran, Camilla Belle, Charlize Theron, Nikki Cox, Vail Bloom, Patsy Kensit, Hilary Rhoda, Sela Ward, Kyla Pratt

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.