Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Shalom Harlow - rozmiar stanika

Shalom Harlow rozmiar biustonosza
Shalom Harlow (born December 5, 1973) is a Canadian model and actress.
Jaki stanik nosi Shalom Harlow? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Shalom Harlow jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Sophie Howard - rozmiar stanika

Sophie Howard rozmiar biustonosza
Sophie Howard (born 24 February 1983) is an English glamour model from Southport, England. She appears regularly on Page Three and in men's magazines, such as Maxim, Nuts and Loaded. In August 2005, Howard was voted 73rd in the FHM UK "100 Sexiest Women" poll. In the 2006 poll, she rose to 68th place.
Jaki stanik nosi Sophie Howard? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Sophie Howard jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70F.

Taraji P. Henson - rozmiar stanika

Taraji P. Henson rozmiar biustonosza
Taraji Penda Henson (ur. 11 września 1970 w Waszyngtonie, Dystrykt Kolumbii) - amerykańska aktorka i piosenkarka, nominowana do Oscara za rolę drugoplanową w filmie Ciekawy przypadek Benjamina Buttona. Dwukrotna laureatka nagrody Gildii Aktorów Filmowych.
Jaki stanik nosi Taraji P. Henson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Taraji P. Henson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Tricia Helfer - rozmiar stanika

Tricia Helfer rozmiar biustonosza
Tricia Janine Helfer (ur. 11 kwietnia 1974 w miejscowości Donalda) - kanadyjska aktorka, była fotomodelka. Popularność zdobyła dzięki roli w remake'u serialu Battlestar Galactica, w którym to wcieliła się w postać kobiety-cyborga, uwodzicielskiej i zwodniczej agentki, której głównym celem była infiltracja systemów obronnych Dwunastu Kolonii. W 2010 użyczyła głosu EDI, postaci z gry Mass Effect 2.
Jaki stanik nosi Tricia Helfer? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Tricia Helfer jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Alice Braga, Ada Nicodemou, Hayley Atwell, Lila McCann, Madonna, Holly Marie Combs, Minka Kelly, Jennifer Nettles, Angie Harmon, Melinda Messenger

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.