Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Angie Harmon - rozmiar stanika

Angie Harmon rozmiar biustonosza
Angie Harmon (ur. 10 sierpnia 1972 w Dallas) - amerykańska aktorka i modelka.
Jaki stanik nosi Angie Harmon? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Angie Harmon jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Anne Hathaway - rozmiar stanika

Anne Hathaway rozmiar biustonosza
Jaki stanik nosi Anne Hathaway? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Anne Hathaway jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Audrey Hepburn - rozmiar stanika

Audrey Hepburn rozmiar biustonosza
Audrey Hepburn (ur. 4 maja 1929 w Elsene, Belgia, zm. 20 stycznia 1993 w Tolochenaz, Szwajcaria) - aktorka, modelka i działaczka humanitarna, pochodzenia brytyjsko-holenderskiego.
Jaki stanik nosi Audrey Hepburn? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Audrey Hepburn jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Barbara Hershey - rozmiar stanika

Barbara Hershey rozmiar biustonosza
Barbara Lynn Herzstein (ur. 5 lutego 1948 r. w Hollywood) - amerykańska aktorka pochodzenia irlandzko-żydowskiego. Dwukrotna laureatka nagrody dla najlepszej aktorki na festiwalu filmowym w Cannes: w 1987 r. za rolę w filmie Cisi ludzie i w 1988 r. za Świat na uboczu oraz nagród Emmy (1990) i Złotego Globu (1991) za rolę w miniserialu A Killing in a Small Town. Nominowana do Oscara w 1996 r. za najlepszą drugoplanową rolę w filmie Portret damy.
Jaki stanik nosi Barbara Hershey? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Barbara Hershey jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80B.

Chelsea Handler - rozmiar stanika

Chelsea Handler rozmiar biustonosza
Chelsea Joy Handler (ur. 25 lutego 1975 roku w Livingston w New Jersey) - amerykańska aktorka, modelka, prezenterka telewizyjna i komik.
Jaki stanik nosi Chelsea Handler? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Chelsea Handler jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Angelique Boyer, Dolly Parton, Paige Davis, Eugenia Silva, Carrie Anne Moss, Fran Drescher, Shanna Moakler, Lil Kim, Carmen Electra, Kate Bosworth

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.