Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Jill Goodacre - rozmiar stanika

Jill Goodacre rozmiar biustonosza
Jill Goodacre Connick (born March 29, 1965 in Lubbock, Texas) is an American actress and former model. She was one of Victoria's Secret's main models in the 1980s and early 1990s. She is married to Harry Connick, Jr.
Jaki stanik nosi Jill Goodacre? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jill Goodacre jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Kate Gosselin - rozmiar stanika

Kate Gosselin rozmiar biustonosza
Kate Irene Gosselin, z panieńskiego Kreider (ur. 28 marca 1975 roku w Filadelfii, Pensylwania) - amerykańska celebrytka, osobowość telewizyjna i autorka książek. Najbardziej znana z udziału w reality show Rodzina 2+8 (Jon & Kate Plus 8).
Jaki stanik nosi Kate Gosselin? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kate Gosselin jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Kathie Lee Gifford - rozmiar stanika

Kathie Lee Gifford rozmiar biustonosza
Kathie Lee Gifford (born August 16, 1953) is an American television host, singer, songwriter and actress, best known for her 15-year run (1985-2000) on the talk show Live with Regis and Kathie Lee, which she co-hosted with Regis Philbin. She has received 11 Daytime Emmy nominations and won her first Daytime Emmy in 2010 as part of The Today Show team.
Jaki stanik nosi Kathie Lee Gifford? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kathie Lee Gifford jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80B.

Laura San Giacomo - rozmiar stanika

Laura San Giacomo rozmiar biustonosza
Laura San Giacomo (ur. 14 listopada 1962 w Hoboken w stanie New Jersey) - amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna, znana przede wszystkim z głównej roli w popularnym serialu komediowym Ja się zastrzelę (1997-2003). Wystąpiła także obok Julii Roberts w filmowym przeboju Pretty Woman (1990; reż. Garry Marshall). Z dużym uznaniem spotkała się również jej rola w filmie Seks, kłamstwa i kasety wideo (1989; reż. Steven Soderbergh) (m. in. nominacja do Złotego Globu w 1990 dla najlepszej aktorki drugoplanowej). Dobrze rozpoczęta na przełomie lat 80. i 90. kariera filmowa załamała się w latach późniejszych. Często pojawia się gościnnie w serialach telewizyjnych (m.in.: Policjanci z Miami, Crime Story, Tajniacy, Weronika Mars).
Jaki stanik nosi Laura San Giacomo? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Laura San Giacomo jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.

Maggie Gyllenhaal - rozmiar stanika

Maggie Gyllenhaal rozmiar biustonosza
Maggie Gyllenhaal (właśc. Margaret Ruth Gyllenhaal, ur. 16 listopada 1977 r. w Nowym Jorku) - amerykańska aktorka, nominowana w 2010 do Oscara za drugoplanową rolę w filmie Szalone serce.
Jaki stanik nosi Maggie Gyllenhaal? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Maggie Gyllenhaal jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Betsy Russell, Vanessa Carlton, Jodie Foster, Minka Kelly, Ann Curry, Leona Lewis, Hilary Duff, Tess Daly, Yvon Jaspers, Laura Dern

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.