Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Gisele Bundchen - rozmiar stanika

Gisele Bundchen rozmiar biustonosza
Gisele Caroline Bündchen (ur. 20 lipca 1980 w Horizontina w Rio Grande do Sul w Brazylii) - brazylijska modelka współpracująca z najsłynniejszymi projektantami, fotografami i magazynami poświęconymi modzie. Została okrzyknięta najsławniejszą i najlepiej opłacaną modelką na świecie. Od początku swojej kariery w latach 90., Gisele pojawia się na wielu billboardach oraz w ogłoszeniach prasowych i telewizyjnych. Obecnie jest rzeczniczką ponad dwudziestu światowych marek, m.in.: w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Meksyku, Niemczech, Włoszech, Francji, Korei, Turcji i Szwajcarii.
Jaki stanik nosi Gisele Bundchen? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Gisele Bundchen jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Goldie Hawn - rozmiar stanika

Goldie Hawn rozmiar biustonosza
Goldie Jeanne Hawn (ur. 21 listopada 1945 w Waszyngtonie) - amerykańska aktorka, reżyserka i producentka, laureatka Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Jest najbardziej znana z ról w popularnych filmach komediowych z lat 70., 80. i 90.
Jaki stanik nosi Goldie Hawn? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Goldie Hawn jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Gwyneth Paltrow - rozmiar stanika

Gwyneth Paltrow rozmiar biustonosza
Gwyneth Kate Paltrow (ur. 27 września 1972 roku w Los Angeles, w stanie Kalifornia) - amerykańska aktorka, reżyser i scenarzystka filmowa.
Jaki stanik nosi Gwyneth Paltrow? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Gwyneth Paltrow jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Jennie Garth - rozmiar stanika

Jennie Garth rozmiar biustonosza
Jennie Garth (właściwie Jennifer Eve Garth) (ur. 3 kwietnia 1972 w Urbana stan Illinois) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Jennie Garth? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jennie Garth jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Jennifer Garner - rozmiar stanika

Jennifer Garner rozmiar biustonosza
Jennifer Anne Garner (ur. 17 kwietnia 1972 roku w Houston, Teksas) - amerykańska aktorka. Dwukrotnie zamężna; jej pierwszym mężem był aktor znany z serialu "Felicity" Scott Foley, którego poślubiła 19 października 2000 roku. Para rozwiodła się 30 marca 2003 r. Jej obecnym mężem jest Ben Affleck, z którym ma dwie córki Violet Anne (ur. 1 grudnia 2005 r.) oraz Seraphine Rose (ur. 6 stycznia 2009 r.)
Jaki stanik nosi Jennifer Garner? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jennifer Garner jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Lucy Lawless, Mary Castro, Shauna Sand, Rhonda Shear, Lisa Guerrero, CariDee English, Marcia Cross, Lucy Pinder, Jane Seymour, Rachel Nichols

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.