Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Gena Lee Nolin - rozmiar stanika

Gena Lee Nolin rozmiar biustonosza
Gena Lee Nolin (ur. 29 listopada 1971 roku w Duluth, w stanie Minnesota) - amerykańska aktorka telewizyjna i modelka.
Jaki stanik nosi Gena Lee Nolin? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Gena Lee Nolin jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Geena Davis - rozmiar stanika

Geena Davis rozmiar biustonosza
Geena Davis, właściwie Virginia Elizabeth Davis (ur. 21 stycznia 1956 w Wareham w stanie Massachusetts, USA) - amerykańska aktorka filmowa. Zdobywczyni najważniejszej nagrody w świecie filmu - nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, Oscara, za drugoplanową rolę w filmie Przypadkowy turysta (The Accidental Tourist, 1988).
Jaki stanik nosi Geena Davis? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Geena Davis jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Geri Halliwell - rozmiar stanika

Geri Halliwell rozmiar biustonosza
Geri Halliwell, właśc. Geraldine Estelle Halliwell (ur. 6 sierpnia 1972 w Watford), wokalistka angielska. Jej matka jest Hiszpanką, a ojciec pochodzi ze Szwecji. Ma 2 braci i 2 siostry. Studiowała psychologię. Ma córkę Bluebell.
Jaki stanik nosi Geri Halliwell? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Geri Halliwell jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.

Gillian Anderson - rozmiar stanika

Gillian Anderson rozmiar biustonosza
Gillian Leigh Anderson (ur. 9 sierpnia 1968 w Chicago, Illinois, USA) - amerykańska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna i reżyserka. Najbardziej znana z roli agentki Dany Scully w serialu Z archiwum X.
Jaki stanik nosi Gillian Anderson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Gillian Anderson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Gina Gershon - rozmiar stanika

Gina Gershon rozmiar biustonosza
Gina L. Gershon (ur. 10 czerwca 1962 w Los Angeles w stanie Kalifornia) - amerykańska aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna.
Jaki stanik nosi Gina Gershon? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Gina Gershon jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Natasha Mealey, Dana Delany, Sabrina Salerno, Sandra Oh, Stacie Orrico, Zoe McLellan, Leonor Watling, Gina Gershon, Masiela Lusha, Adrianne Curry

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.