Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Anna Falchi - rozmiar stanika

Anna Falchi rozmiar biustonosza
Anna Falchi (ur. 22 kwietnia 1972 w Tampere) - modelka i aktorka włoskiego pochodzenia, urodzona w Finlandii.
Jaki stanik nosi Anna Falchi? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Anna Falchi jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Anna Friel - rozmiar stanika

Anna Friel rozmiar biustonosza
Anna Friel (ur. 12 lipca 1976 w Rochdale) - brytyjska aktorka filmowa i telewizyjna. Najbardziej znana z roli Charlotty Charles w serialu Gdzie pachną stokrotki produkcji ABC.
Jaki stanik nosi Anna Friel? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Anna Friel jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.

Bridget Fonda - rozmiar stanika

Bridget Fonda rozmiar biustonosza
Bridget Fonda (ur. 27 stycznia 1964 w Los Angeles) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Bridget Fonda? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Bridget Fonda jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Calista Flockhart - rozmiar stanika

Calista Flockhart rozmiar biustonosza
Calista Kay Flockhart (ur. 11 listopada 1964 w Freeport) - amerykańska aktorka. Występowała na Broadwayu, a także w filmach Quiz Show i Klatka dla ptaków, lecz stała się powszechnie znana po zagraniu tytułowej roli w amerykańskim serialu telewizyjnym Ally McBeal. Obecnie występuje w serialu Bracia i siostry.
Jaki stanik nosi Calista Flockhart? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Calista Flockhart jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 65A.

Claire Forlani - rozmiar stanika

Claire Forlani rozmiar biustonosza
Claire Forlani (ur. 1 lipca 1972 w Twickenham) - brytyjska aktorka. Jest córką Angielki i Włocha.
Jaki stanik nosi Claire Forlani? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Claire Forlani jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Marion Cotillard, Vida Guerra, Leslie Anne Down, Rose Byrne, Catherine Bell, Selena Gomez, Evan Rachel Wood, Paz Vega, Ashanti, Priscilla Barnes

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.